Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha rossz a szemem nem lehetek...

Ha rossz a szemem nem lehetek nyomozó?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz a szemem, a bal -9,5 a jobb -7,5-ös és az minden álmom, hogy nyomozó legyek. Az ismerősem közül többen is mondták, hogy a rossz szem kizáró feltétele annak, hogy rendőr legyek -- ami alapja a nyomozóvá válásnak --. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg amiatt mert rossz a szemem nem lehetek nyomozó? (Szemüvegem és kontaktlencsém is van mindkettővel tökelétesen látok.)

Egy sima rendőrnél ugye aki konfrontálódik a bűnözőkkel megértem, hogy miért nem lehet szemüvege, mert leesik eltörik stb. De én egy nyomozó szeretnék lenni, aki már megtörtént bűnügyeket oldja meg. Tulajdonképpen helyszínelő, tehát nagyon kevés az esélye, szinte semmi, hogy nekem kelljen a bűnözőket üldözni, meg verekedni velük.


Kérlek mondjátok, hogy van erre valami mód és nem a szemem miatt nem teljesülhet az álmom.


2017. febr. 16. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem a rendőrségnél érdeklődsz mik az alkalmasság feltételei ? Ilyet gondolom még egyszerű emailen is meg lehet érdeklődni.
2017. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oda agy kell.
2017. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan! No para! Columbo üvegszemmel is eléggé dzsanázott :)
2017. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

[link]


Itt érdemes megnézni.

2017. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyire rossz szemmel semmilyen rendvédelmi szervnél nem lehetsz semmi.


Amennyiben szemműtéttel rendbe lehet rakni a szemed(igen, drága) akkor van még esélyed, ha vissza tudnák vinni 0ra v 3 alá, am nincs

2017. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 llorTllorT ***** válasza:
kolumbó is nyomozott a rossz szemével és nem is abszurdisztánba.itt nyugodtan lehetsz ezek mind féleszű ,félszemű sünök.
2017. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ower95 ***** válasza:
ki tudja
2017. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ower95 ***** válasza:
szerintem igen
2017. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!