Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nincsenek rendőrök a...

Miért nincsenek rendőrök a Kelenföldi vasútállomásnál, hogy kiküldözgessék azokat a kéregetőket, akik képesek heteken át minden egyes emberhez odamenni és zavarni őket jegyvásárláskor?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 14:22
 1/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
87%
Mert abban nincs biznisz, csak a közúti büntetések behajtásában.
2017. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
95%
Mi köze ehhez a rendőrségnek? Az mintha a BKK területe lenne, vagy nem?
2017. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam néha látni ilyen kéregetőket. Ha valaki csak egyszer kéreget és mondom, sajnálom, nincs annyi pénzem, akkor elmegy, azokkal nincs bajom, mert nem zaklatnak tovább. Két éve (amikor még nem volt állásom), az automatánál vettem jegyet, idejött egy nő és kérdezgette, hogy van-e apróm. Mondom, hogy nem tudok adni, mert nekem sincs állásom. De ő nem ment el, hanem leste, hogy mennyit ad vissza az automata (nem sokat). Kedvesen megismételtem, hogy nem tudok adni és legyen szíves békén hagyni.


Lehet, hogy önző vagyok, de nem mindig tudok segíteni ezeken az embereken.

2017. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi bejelentést tettél ez ügyben?
2017. febr. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

KElenföld? Igen, és az összes többi száz megálló, ahol tarhálnak?!

Hagyjuk már...

2017. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!