Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg lesz az illető? Ér valamit...

Meg lesz az illető? Ér valamit a nyomozás meg a kamera, ha kijátszotta a tettes a kamerát?

Figyelt kérdés

A héten egy suli tornatermében salsáztunk (táncóra) az öltözőből ellopták a kistáskámat benne két bankkártya,iratok,kulcs és a pénztárcában 90 ezer forint.

Már nyomoz a rendőrség,közben az igazolványaim és a bankkártyáim meglettek,mert a postás kihozta,a többi nem. Gondolom az iratokat eldobta a tettes ,valaki megtalálta és leadta a postára,de a pénz ,kulcs azóta sem. Mivel az udvaron két kamera is van,de bent viszont nincs ezért feljelentést tettem,a nyomozók lefoglalták a felvételt ,de sajna nincs jó hír,mert ugyan látszik a kamerán,hogy bejött egy alak és öt perc múlva távozott,sőt meg is állt az udvaron,de végig egy nagy kabátban volt és a kabát kapucniját annyira lehúzta a fejére,közben lefelé nézett,hogy szinte semmi nem látszott az arcából,sőt a mozgását is direkt elváltoztathatta. Ez az alak tudhatta,hogy van kamera és,hogy hol van és kijátszotta,egyszóval így,hogy azonosítják? Este volt sötét,de éjjellátó infrás profi kamera,de hiába,ha ki lehet játszani. Szerintem nem lesz meg az illető,ha sorozatos bűnöző és benne van már a rendőrség nyílvántartásában akkor sem,egy sima fekete sötét kabát volt rajta,felirat semmi ,egy táska volt nála,szerintem az az övé volt és amit lopott tőlem beletette. Szóval ez van.

Arra gondolok még,hogy kb. 500 m-re van az aréna pláza a sulitól és ott tele van kamerával a pláza épület kívűlről de gondolom nem követik az útvonalát,hogy merre ment,a pláza felé vagy stb,mint anno a Teréz körúti robbantónak. Ja és az egyik táncórára járó társunk később jött és látott egy cigányt kicsit arrébb a sulitól aki ott állt,az is fekete kabátban volt,de ez semmit nem jelent,nem vádaskodhatunk.


A legfontosabb bankkártya,iratok megvannak,a zárat lecseréltettem,de mivel 90 ezer ft nem kis összeg az is jó lenne megkerűlne.


Szerintetek mik az esélyek? Mennyi az esély,hogy elkapják és a pénzem is meglesz?



2017. febr. 19. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen suli?
2017. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyha nincsenek ismerőseid magas szinten, akkor nem lesz meg.
2017. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gugu Gabor ***** válasza:

Az a baj hogy a legjobb indulattal sem lehet mit tenni ilyen esetben.

A valóság sajnos nem olyan mint a csi hogy a végtelendégig nagyítják a felvételeket.

2017. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jartok ( a koverkezokre), ha a tornaterembem gyujtitek ezeekt, ahol ralattok, ahol csak ti vagytok... Esetleg valami felugyelo (nem rendor hanem aki nem tancol)
2017. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tettes meglehet még, de a pénzed biztosan nem.

Polgári pert indíthatsz a tettes ellen, de az, hogy neked abból pénzed lesz, egyenlő a nullával.

2017. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lesz meg. Leírás alapján nem először csinált ilyet, hisz figyelt arra a kabátján ne legyen semmi felirat (hülyeségnek hangzik, de itt a környékemen volt olyan eset, ahol a kabátja miatt tudták beazonosítani az elkövetőt). Tényleg annyit tehetsz csak, hogy legközelebb olyan helyre rakjátok a cuccaitokat, ahol ti is látjátok.
2017. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2017. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje zárat cserélned, tudja a címed, van kulcsa. Nem hiszem, hogy meglenne az illető. Sajnálom
2017. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!