Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek miért volt a...

MIKLÓS18 kérdése:

Szerintetek miért volt a Készenléti olyan brutális 10 évvel ezelőtt,2007. március 15-én, és egyéb nemzeti ünnepeken akkortájt?

Figyelt kérdés
(10 éve egyik közeli rokonomat megvertékvéresre,,aki semmi rendellenes tettet nem követelt el,ünnepelt a fővárosban,panaszt tett,de nem foglalkoztak vele azóta-én is jelen voltam a napon a tűzhöz közel,de akkor még felfogni sem tudtam,mert akkor még csak 12 voltam,de így utólag történész-hallgatóként szerintme elmondható,hogy akkortájt érthető,hogy sok elégedetlen ember vonult utcára,hisz káosz volt az országban,mindneki változtatni akart!Mi motiválhatta a KR-t arra,hogy kegyetlenül verje el a civileket?Várom válaszotokat tisztelettel!)

2017. márc. 11. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

1.TV székház balhé, mivel akkor jól elpáholták őket.

2.Utána sokáig bent voltak a laktanyában, feszültek voltak.

2017. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Marhára nem voltak felkészülve ilyen jellegű tüntetésre.

Igazábol rendes kiképzést se kaptak, vezetés is meglepett vokt igazábol senki sem tudta rendessen kezelni a helyzetet.

2017. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért mert ha valaki változtatni akar, annak nem az a módja hogy szétveri a várost, fekgyújtja ártatlan emberek autóját, kockakővel dobálja a rendőrt!


Mint te is láthattad a szép szó nem használt, az őrjöngő, agresszív tömeg csak a brutalitásból ért. Nincs más megoldás, szét kell verni őket. Szerintem meg is érdemlik. Én egy fillér kártérítést sem adtam volna annak sem akinek kilőtték a szemét. Őrjöngött, tört-zúzott, többszöri rendőri felszólításra sem hagyta el a területet, tehát a jogtalanság talaján állt.

Engem senki nem vert össze, pedig ott voltam. Amikor a rendőrség felszólította a tömeget hogy hagyják el a területet, akkor én szépen hazamentem.


Hát ezért!

2018. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!