Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség szokott közúti...

A rendőrség szokott közúti igazoltatásnál drog-gyorstesztet végezni? És ha igen, milyen következménnyel jár ha pozitív a teszt? (pl. : marihuána)

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemhinném. De mondjuk ha észreveszik rajtad hogy bódult vagy, és a szonda nem jelez alkoholt akkor tuti visznek vérvételre.
2010. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szoktak, de 3 napig tart.
2010. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mármint mi tart három napig? A vizsgálat? Mert én úgy tudom, hogy van olyan gyorsteszt ami 2-3 perc alatt kimutatja a nyálból.
2010. máj. 11. 14:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a marihuána hatása tart több napig, mármint több napig kimutatható. Megjegyzem elég felelőtlen vagy, ha betépve akarsz vezetni.
2010. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ritkán szoktak.

Ha pozitív a teszt a jogsid ugrik, első alkalommal elég, ha felajánlod, hogy önként végigcsinálsz egy elvonót, és ezt 6 hónapon belül meg is teszed. (utánanéznek!)

Viszont, ha betépve balesetet okozol, akkor a legsúlyosabb büntetést kapod, csúnya életed lesz a börtönben.

Ha már betéptél maradj ott(hon), vagy taxizz. ;)

2010. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a marihuána 3 hétig mutatható ki.Természetesen a hatása kevesebb ideig tart.Mindenképp várd meg,míg MINDEN KÉTSÉGET KIZÁRÓAN elmúlik a hatása,és csak utána vezess,hiszen felelős vagy a többiekért is.Ez gondolom kb.1 nap.Ha nem tűnsz bódultnak,csak úgy nem fognak drogtesztet végezni,max.szondáztatni.
2010. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valójában 3 hónapig is kimutatható, de az csak a vizeletből. A rendőr viszont csak nyál illetve vér adására kötelezhet, ami csak a fogyasztás utáni 24 órában mutatható ki. (Eszemben sincs a szer hatása alatt vezetni, csak jó tisztában lenni a dolgokkal.)
2010. máj. 12. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:

marihuánát kb 3 napig lehet kimutatni vizeletben, 2 hétig a vérben, fél évig a hajadban, a csontvelődben pedig örök életig.

a kérdésedre válaszolva: nem, nem szoktak ott helyebn gyorstesztet végezni, de ha a rendőr látja rajtad hogy tág a pupillád, és egyáltalán nem tudsz figyelni (röhögsz össze vissza, stb.) akkor megszondáztat, ha semmi akkor elküld drogtesztre.

2010. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy max 24 óra a vérből.
2010. máj. 17. 12:49
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

ember évekig ezt tanulják,fingod szagáról megmondják mit fogyasztottál, ebből vizsgáztak nem 1et nem 2t, ne hasonlítsd a tanárral,vagy apáddal aki nem veszi észre rajtad, zsaru azonnal kiszúrja 1et szólsz hozzá...

ilyen esetben kihalgatnak honnan van,minek van,milyen idő volt amikor fogyasztottad stb,majd elküldenek szlengül mondva elterelésre, ez 6 hónapig tart, és havi 1x kell megjelenned.

2010. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!