Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kaphat valaki azért ha...

Szamagi kérdése:

Mit kaphat valaki azért ha ittasan, bedrogozva autóbalesetet okoz. Ráadásul mellette ül egy ember akinek maradandó sérülése lett, és már ez előtt voltak ügyei a rendőrséggel?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat vagy tényleg biztos infót írjatok.

2017. márc. 20. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2-3 év
2017. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetöleg minél többet, az ilyen szemét ember megérdemelné, hoyg élete végéig börtönben legyen
2017. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem Stohlról van szó?
2017. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
57%
Merőben befolyásolja a dolgot hogy az eset elszenvedője tesz-e feljelentést.
2017. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nézd a tényeket ez közútiveszélyeztetés.a körülmények nyílván nérvadóak amik igencsak súlyossbítják a cselekményt.azt hogy az illető tesz e fljelentést másodlagos mert hivatalból elindítják az eljárást.sok szerencsét.
2017. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legcsekélyebb mértékben sem számít már, hogy tesz-e feljelentést, ha maradandó sérülést szenved. Úgy is mondhatnám, hogy a kutya nem fogja kérdezni, mit akar, mert az eljárás hivatalból elindul.
2017. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Közúti veszélyeztetés aligha, közúti baleset okozása illetve járművezetés ittas/bódult állapotban inkább megállapítható.
2017. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
javítani akartam ,de mindegy sima liba ezt ha fogházzal megússza már örűlhet
2017. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hasonló autó balesetem volt kicsivel több, mint 1 éve.

Utas voltam és nagy sebességgel csapódtunk betonkerítésbe majd házfalba. Mindketten ittasak voltunk. Sérülések: Mellkasi zúzódás, bordarepedés. (Nekem)

A sofőrnek semmi sérülése nem történt. Ráadásul a kocsit "elkértük", tehát nem saját autó volt.


Ami meglepő volt, hogy a rendőrség lezárta az ügyet, szóval se ügyészség se bíróság nem lett belőle. Pénzbírsággal megúszta a sofőr. (300.000 Ft)

Maradandó sérülésnél börtön is lehet (drog miatt meg még jobban.) 1-3 év között.


Ha esetleg érdekelne:


[link]

2017. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok infót. És a félreértések elkerülése végett nem én tettem ezt a szörnyű dolgot! Hanem egy barátnőm ex barátja. Hát megérdemelne legalább 5évet hogy észhez térjen....
2017. márc. 25. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!