Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Illegális elfutni a biztonsági...

Illegális elfutni a biztonságiőrök elől?

Figyelt kérdés
A barátnőm valamelyik havermnál talált egy viperát és azzal hadonászott a mammut előtt, én elvettem tőle a viperát és elraktam aztán kijött a biztonsági, meg egy ősz inget viselő ember(Szerintem a biztonsági főnök) én meg elmentem kidobni a tárgyat, láttam h követ az inges pasi meg egy biztonsági én meg elfutottam, a biztonsági utánam futott de leráztam, illegális? A viperát utána egy kukába dobtam.
2010. máj. 11. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. rendőr elől az lenne (ha elkapnak :D)
2010. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

A biztonsági őr nem hivatalos személy, úgyhogy nem hiszem, hogy illegális lenne, csak sok értelme nincs, mert ha megjegyzik az arcod, akkor feljelenthetnek és a rendőrök elől elfutni viszont már problémás.


Az ötödik lovas

2010. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendőr elöl nem futnék, azok még nem vertek össze egyszer sem
2010. máj. 11. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
hozzád sem érhet kivéve: a viperával bántottál valakit, vagy egy tárgyat vertél szét vele.
2010. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem követtem el semmi illegálisat, csak megilyedtem, azért futottam
2010. máj. 11. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, bizti őrökkel nem kell foglalkozni. Az meg, hogy megjegyzik az arcod és majd elmondják a rendőröknek és elkapnak egy baszott nagy LOL. Ki az a naiv lúzer ezt tényleg elhiszi, hogy a rendőrségnek van kapacitása keresni egy fiatalt, fantomkép alapján, akit egy bizti őr állitólag egy fekete valamivel látott? :DDD


Amúgy a viperával van egy komoly gond - közterületen történő birtoklása már önmagában szabálysértés. Ergo tök mind1, hogy a kezedben van, vagy a táskában, ha rendőr állitott volna meg, akkor bizony bajod lehetett volna belőle.

2010. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Azt egy szóval sem mondtam, hogy tuti rádszállnak. Csak azt, hogy úgy megszívhatod.


Az ötödik lovas

2010. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Soha nem volt viperám, öklöt használok
2010. máj. 11. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen jók az előző válaszok, nincs mit hozzátenni, csak egy kis sztorizás: Én nagyon jól futok, és volt két eset, hogy nem csináltam semmit, de tévedésből le akartak kapcsolni. Egyszer egy könyvesboltból jöttem ki valahol a Keleti környékén, amikor megszólalt a riasztó, pedig nem loptam. Na jött a biztonsági őr, de nekem nem volt kedvem megállni, beszélgetni vele. Pampogott, de elfutottam, valahogy élveztem is, hogy gyorsan futok, és neki nincs esélye. Hát fel is adta. Egyszer meg a Nyugati aluljárón akartam átszaladni, és nem tudom miért, de egy rendőrnő kezdett utánam futni. Megállhattam volna, de megint csak az ösztöneim bizonyultak erősebbnek, és csak azért is gyorsabban futottam a tömegen át, majd az utcán is, és mikor felértem, berohantam a Bajcsy felől egy mellékutcába, és már ott szem elől tévesztett.
2010. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
utolsó: mi vagy te, gyalogkakukk? xD
2010. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!