Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Könyv, film vagy bármi ami...

Könyv, film vagy bármi ami segít megismerni a rendőrök munkáját, életét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálkoztam már több kérdéssel is de nem sok hasznos választ kaptam, ezért próbálkozom másik kategóriában.

Na szóval, rendőrnek készülök, ezért szeretnék olyan filmet, könyvet aminek van valóságtartalma (nem NCIS). Bocsánat, hogy ennyi ilyen kérdést írok ki, de a Google rengeteg ilyen találatot ad ki. Szeretném megismerni a munkájukat az Ő szemszögükből, de tapasztalatokat is szívesen elfogadok, bármi érdekel ebben a témában.Hátha van itt valaki aki tud segíteni.

Talán az is fontos lehet, hogy lány vagyok.

Minden (hasznos) választ és tapasztalatot szívesen fogadok. Előre is köszönöm. :)



2017. márc. 26. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valóságtartalmuk van:


https://www.youtube.com/watch?v=dQ1pzFX8tig


és itt egy másik, sok valóságtartalommal:


https://www.youtube.com/watch?v=hNm7To1Swu4


Ha ezek után is még van kedved hozzá, az a te bajod.

2017. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Épp ilyenre gondoltam. És nem ment el a kedvem.
2017. márc. 27. 17:37
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

#2-re:


Állami erőszakszervezet. A Kormány a rendőrséget a rendészetért felelős miniszter útján irányítja. Ha van kedved hozzá és nem szégyelled magad, egészségedre.

2017. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt hagyjuk... Ez nem válasz a kérdésre.

De hasznos válaszokat továbbra is várok. Akár privát üzenetben is, nem akarom, hogy vita alakuljon ki.

Köszönöm

2017. márc. 28. 16:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ide ne írj ki ilyen kérdést, mert birkák válaszolnak, akiknek fingjuk sincs az egészről. Fikázzák a rendőröket, de ha bajban vannak ők szaladnak először hozzánk segítségért. Ha kérdésed van írj.
2017. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ajanlom figyelmedbe.


Moldova György: Bűn az élet...


Riportkönyv a rendőrségről

2017. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. ápr. 7. 16:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a rejtett erőforrások tombolnak, hiába hívhatsz te rendőrt, ha megvédéd magad majd meg téged vesznek elő, jön a buzerant liberális jogvédő köcsög, aztán "bebizonyítja" hogy rasszista vagy mert védekezni mertel az erőforrásokkal:)
2017. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szemben.
2017. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
?
2017. ápr. 8. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!