Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Közszolgálati Egyetem-RTK...

Közszolgálati Egyetem-RTK felvételi?

Figyelt kérdés

Közszolgálati Egyetem, RTK fizikai alkalmassági?


Sziasztok!


Van itt valaki aki volt már az NKE fizikai alkalmasságiján és tudna nekem válaszolni 1-2 kérdésre?:)


Az első az lenne,hogy a felülésnél tényleg úgy van,hogy valaki rátérdel a lábfejedre,vagy lefogja? És ez így nehezebb szerintetek,vagy könnyebb mint a bordásfalhoz beakasztással?


A második az ingafutással kapcsolatban lenne,hogy ott igaz-e a hír,miszerint nagyon csúszik a padló? A vizezett cipő talp működik ilyen esetekben ? :D Mert én csak betonon tudom gyakorolni sajnos,ott pedig szerintem könnyebb,mert nem csúszós.


A harmadik pedig,hogy a terepfutásnál mennyire váltakozik a sík-lejtő-emelkedő rész ? :D


Elnézést,hogy hosszúra sikeredett,és nagyon hálás lennék ha valaki tudna válaszolni ezekre!


Előre is köszönöm!!


2017. márc. 29. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. igen, lefogják a lábad. sztem könnyebb így egyebként sokkal.

2. a terem valóban csúszik. érdemes egy nagyon minimálisan bevizezni a talpat (ha túlvizezed, akkor megint csak csúszik, mint az atom).

3. ja, van egy irgalmatlan nagy emelkedő. ha emelkedőre még nem futottál fölfele, akkor nagyon be tud sz*patni. az a titok, hogy ugyanakkora erővel mész neki és nem ugyanazt a sebességet próbálod tartani. illetve otthon is próbálj meg ráállni egy jó erős időre és rendszeresen kimenni, szinte minden nap időre futni a 2000m-t.

2017. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ,ment is a kéz!!:)

Még annyi lenne,hogy csak egy nagy kör van,Vagy több kicsi? Mert akkor ugye többször kell felmenni az emelkedőn sajna :D

2017. márc. 30. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
3 kör.
2017. ápr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. ápr. 1. 08:05
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor itt kell futni igaz?

[link]

De itt hol van az emelkedő?

Elnézést a sok kérdésért :D

2017. ápr. 1. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:
A képen a bal oldali egyenes szakasz.
2017. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Király,az nem tűnik hosszúnak,köszönöm szépen még egyszer!!!
2017. ápr. 1. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Lefogjak a lábad, az a lehető legszarabb, ha nem fogja jó szépen felemelkedik aztán normális felüles nincs, csak szenvedés. Bordasfal a legjobb.
2017. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor remélem normálisan fogja majd :DDD
2017. ápr. 8. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!