Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mik a jellemzői a tipikus...

Mik a jellemzői a tipikus áldozatoknak?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a kétes alakok látják, hogy kivel érdemes kikezdeni.

Gondolom ez sok esetben inkább tudatalatti vagy random ha tudatmódosítószer hatása alatt àll.

Vannak olyan emberek akik veszéles helyeken élnek és életük során 1x sem kezdenek ki velünk és olyanok is akik a lehető legjobban kerülik a veszély helyzeteket még is gyakrak kerülnel atrocitásba.



2017. márc. 31. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Akin szembeötlően látszik, hogy nem egy határozott járása, kiállása van, pláne ha egyedül is van esetleg nő vagy egy 50 kilós emberke. Persze ha csoportosan támadnak akkor bárki áldozat lehet mert többségben az erő, de 1 az 1 ellen felállásban ezt szokták nézni.
2017. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki ok nélkül beleköt a másikba, vagy valamilyen nevetséges indokra hivatkozva, az egy csicska. Az emberek a saját problémájukat másra vetítik ki, tudom, mert néha én is így vagyok, és csak utólag jut eszembe, hogy milyen jó hogy ezt meg azt nem tettem meg. Szerintem hogyha valaki mérges és le akarja vezetni a feszültségét, akkor olyanba kössön bele, aki vele is kötekedett vagy bántotta.
2017. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt igazából nem lehet így megmagyarázni, ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a cápa a vízben megérzi a vérszagot. Lehet látni még mielőtt megszólítanának, főleg testtartásból, hogyan sétálsz, ilyen apró dolgokból. Utána meg mikor megszólítanak akkor kapkodsz, látszik rajtad hogy izgulsz, lefehéredsz, nem mersz szembe nézni hanem a földet nézed, hirtelen nem találod a szavakat, izzadni kezdesz, ilyenek. De érzésre megy, ülsz egy székben, rád nézek és megmondom, hogy könnyű préda vagy-e vagy nem. Olyan helyen kell születni... :DD
2017. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

határozatlan testbeszéd,meghunyászkodó erőtlen tartás,kontroll átadó magatartás a verbális szakaszban.

leginkább ez utóbbi az igazi jelzője az áldozatoknak nem is a külső jegyek.

mert a zaklatók támadók általában dumával mérik be először,hogy milyen szinten engedi át a kontrollt nekik a kiszemelt a párbeszédben.

2017. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!