Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyik ismerősöm elkezdte a...

Egyik ismerősöm elkezdte a "Kék bálna" játékot és megfog halni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 17:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Az ismerősöd valóban meg fog halni, ez ellen semmit sem tehetsz.
2017. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudtam, hogy mi a franc ez a kék bálna így utánanéztem.


Szerintem aki ilyen ideggyenge, hogy parancsra képes megöpni magát, az vesszen is.


A másik meg a "mi majd segítünk" része.

Hát láttam a főszervező gyerek képét. Ő akarna megölni ha bem teszem meg magamtól? :D


Kettétörném azt a paprikajancsit.

Attól a nyikhajtól vannak beijedve? :D

2017. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
30%
Az ilyeneket abszolút nem tudom sajnálni és tényleg jobb is ha megszabadulunk az ilyen selejt emberektől. 6 évesen több eszem volt mint ezeknek...
2017. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%

1,igen valószínű h nem öli meg magát.Az öngyilkosság nehezebb mint aminek tűnik sokan nem jutnak el odáig h megtegyék

2,aki elbeszélgetés után és az után se akarja ezt abbahagyni miután győzködöd az veszett ügy

3,vagy te találod ki ezt vagy az ismerősöd mivel az európai unió netes szerverein még nem elérhető ez a játék

2017. ápr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Ez a Bugyejkin kis xar ember, ettől akar nagyobb lenni, pszichiátrián volna a helye bezárva egész életre, mert az ilyenek örökké veszélyesek.
2017. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
45%
Aki ennyire hülye az megerdemli.. btw szerintem nem lesz annyi vér a pucájában, hogy meg is tegye az 50.napon.
2017. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
99%

A játék célja a megfélemlítés és az öngyilkosságba hajszolás.

Ugyan én nem "játszottam" vele (hogy lehet ezt egyáltalán játéknak nevezni?!), de annyi a megoldás hogy NEM leszel öngyilkos.

Kétlem hogy ezek mögött a fenyegetések mögött (" mi majd segítünk ha nem teszed meg") valós dolog állna. Szerintem az egész pszichológiai hadviselés, elhitetik hogy sokan vannak, figyelnek, bántani fognak stb. De egyedül a "játékos" veszélyes csak önmagára fizikálisan.

Szomorú hogy ennyire buta és birka emberek vannak. Ki akar egyáltalán ilyennel játszani? Oda kéne figyelni egymásra.

2017. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Muki2002 válasza:
100%

Szerintem szóljál valakinek pl a szuleinek vagy akire hallgat.Probalj meg tenni erte

Csak a sajat velemenyem !!

2017. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
100%
Rendőrség
2017. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
22%

Mondd neki azt, hogy: -Gratula! Szép volt! És már nincs visszaút, sikerült belekerülnöd egy olyan ördögi körbe, ahonnan csak úgy jutsz ki, hogy véget vetsz az életednek! Jó barát/(nő) voltál. Nem érte meg ezt tenni.

Egyszóval játszd ki, hogy elszomorodjon, megbánja, hogy mit tett.

2017. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!