Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vaterás csalás!?

Vaterás csalás!?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rendeltem vateran cipot 15 ezer forint ertekben, amit at is utaltam. Az elado az elejen nagyon kezseges es kommunikativ volt. Majd kamu nyomonkovetesi szamot adott..a lenyeg..kiderult, hogy ezt mindenkivel eljatszotta es vagy 30 ember irta le, hogy vele is ugyanez tortent. Legutobbi levelemre mar nem is valaszolt. A kerdes,az hogy van ra esely , hogy visszakapom a penzem ha feljelentem? Birtokomban van a szamlaszama , neve,telefonszama, es az eddigi levelezesunk.

Hogy tortenik a feljelentes? Nincs benne tapasztalatom, valoszinuleg mar masok is feljelentettek.



2017. ápr. 1. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, előbb-utóbb elkapják.
2017. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell fogni ezzel a 30 emberrel és akkor a félmilliós kárra már ugrani fog a rendőrség.
2017. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a 15 ezer mindenképpen az értékhatár alatt van ( nem tudom 20 vagy 50 most ) ezért egyedül feljelentve nem nagyon foglalkoznának vele, viszont ha már 3 emberrel együtt teszitek meg, akkor üzletszerűség lesz, úgy már sokkal jobban fognak vele foglalkozni
2017. ápr. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!