Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy buliba összeszólalkoztam...

Egy buliba összeszólalkoztam egy rendőrrel, aztán kihívták a rendőröket és megbeszéltük, de miután elmentek, mégis azt mondta, hogy meg fog verni, ez mi?

Figyelt kérdés

A csávó nekem jött és vártam, hogy elnézést kérjen, erre leállt velem szemezgetni és nem csinált semmit. Megkérdeztem, hogy nem fér el? Folytatta a szemezést, kb a feje már a fejemnél volt, még egyszer rákérdeztem, hogy nem fér el? Folytatta, arrébb löktem kicsit, aztán haverék oda álltak, majd mikor oda álltak akkor akart nekem jönni. A biztonságiak kivitték és káromkodott meg közölte, hogy anyámat megfekteti, csak csúnyább szavakkal, akkor a számmal fog ezt-azt csinálni, ezt is csúnya szavakkal. Kiderült, hogy van egy közös hely, ahova szoktunk járni, ott fog megverni, de ezt csak azután mondta, hogy a rendőrök elmentek. Én mondtam, hogy nem akarok feljelentést becsületsértésért, mert nem akarom, hogy kirúgják. Mondtam a rendőrnek, hogy beszéljük meg és felejtsük el. Megbeszéltük, a rendőrök elmentek és utána közölte, hogy majd megver, ugyan, nem a szemembe, hanem ott haverok előtt.

Mit tehetek? Nem verhet meg rendőrként, ugye? Tehát őt önbíráskodásért tuti kirúgják vagy hasonló? Nem értek ehhez, de ilyen kétlem, hogy van, hogy ő utólag majd nekem áll.


2017. ápr. 9. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Hagyd a csába... aki nem akar, azzal nem lehet vitatkozni verekedni stb...
2017. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, aki boxot akar az nem igérgeti.
2017. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg akarna verni akkor már ott megtette volna és nem csak a száját jártatná... Amúgy hagyjad, rendőrt inkább ne bántsál mert vissza tud élni az egyenruhával és megszívod, úgysem fog semmit csinálni, ha akart volna már rég megtette volna. Csak egy nyomorult szájhős, mint a rendőrök 95%-a...
2017. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 árokpart ***** válasza:
Itt nem számít, hogy rendőr mert nem rendőr minőségében van.
2017. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 árokpart ***** válasza:
Az meg egyszerűen butaság, hogy vissza tud élni a hatalmával. Nem hinném, hogy pl. a 60 éves alezredes ugye aki a főnöke elnézné neki, ha szórakozóhelyeken verekszik. Sőt azonnali leszerelés jár érte, mert a szolgálaton kívüli életviteli ellenőrzést is kapnak. Tudom mert van rendőr ismerősöm.
2017. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!