Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetem őt?

Feljelenthetem őt?

Figyelt kérdés
Ha egy idegen lányt, akit soha nem láttam személyesen, de 2 éven át kacérkodott velem facebookon, személyesen sosem találkoztunk, de amikor letiltott, ezért mert hogy én találkozni akartam vele, akkor ismerősimmel levelezgetett, szörnyű volt, mindig ujabb és ujabb facebookot, profilt csináltam, telefon stb hogy fejezze be, nem fejezte be, de feljelentettek vagyis igy ismeretlenül pedig nem is ismerem. Rabositottak, kihalgattak hazaengedtek, ez egy trauma volt számomra. 1 honap mulva kijött egy levél hogy megszüntetik a nyomozást átküldik az iratokat az ügyészségnek. Üygszégtől most jött ki egy levél, amiben az áll részben amit én mondtam el kihallgatáskor, illetve hogy elhalasztják ha 2 évig nemlépek ezzel az emberrel akit nem ismerek személyesen kapcsolatba. Na most szerintem aki kihalgatott félre értett, uyganis nem én kacérkodtam vele hanem ő vele. Facebookon beszélgettünk aztán telefonon 2 és fél éven át, majd találkozni akartam vele, ő nem akart valamiért többször kijelenttte végül ezért vesztünk össze, én továbbmentem, léptem, de aztán ráirt arra a barátaimre akiket személyesen ismerek. Ennek az embernek akivel én 2 évig beszélgettem élőben sosem láttam, képen sem facebookon, . Titkositott facebookja van, tehát azt se tudom megmondani hogy néz ki. tavaly nyáron leirta telon kompletten hogy milyen ruhában voltam hova mentem, ilyesztő volt. Mivel nicns róla kép, nem ismerem hogy néz ki, ezért feltételezhetem azt is hogy idejön leskelődni vagy akármi, de mivel nem tudom hogy néz ki, ezért nem tudom ki az.. Tehát mit lehet csinálni ilyen esetben? jelentsem fel én is őt? Ő látott engem képről is meg minden sőt cimemet is tudja. Én is az övét. Egyszer voltam már ott, de akkor nem láttam őt. De azt se tudom ha ki is nyomoznám hogy ki ő, akkor se tudnám mert nem tudom hogy néz ki, Annyit tudtam a 3 -4 év alatt kinyomozni hogy szőke a haja, állitólag. De a rendrőségtől is kérdezem, ezért minek kelett engem rabositani ? Meg zaklatásnak büncselekményenk elkönyvelni, mármint zaklatás miatt kihallgatni, ha egyszer azt se tudom hogy ki ez az ember lány, se képről nem láttam se sehol. Rágalmazott facebookon, betegnek nevezett, és még sorolhatnám.
2017. ápr. 10. 12:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem vagy százas.
2017. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Te csináltál hülyeséget:

"mindig ujabb és ujabb facebookot, profilt csináltam, telefon stb hogy fejezze be" - ez egyértelműen zaklatás amiben csak te vagy a hibás.


Ahelyett hogy lealacsonyodsz idáig, neked kellett volna akkor feljelentést tenni amikor ő rágalmazott - feltéve ha nem azután csinálta és nevezett betegnek mert te leálltál zaklatni őt. Eleve mire fel jelentenéd fel? Mert "kacérkodott", felvette a kapcsolatot veled vagy más ismerőseiddel?


Engedd el az egészet, ahogy van.

2017. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, a rendőrségnek meg minek kell ezért rabosítani miután kihallgatak? Minek kell okozni egy embernek traumát. Nem történt se erőszak se bántás se semmi. Zaklatás sem font de aki feljenettt annak könyvelte el. Hogyha nem volt egyik sem, Zaklatás az hogy a másik midnenapi életvitelébe önkéntesen beleavatkozik, háborgatja rendszeresen. Ő is uyganugy háborgatott ismerősim keresztül. Tehát ugyanazért fel tudnám jelenteni, . Egy nem normlis ember, akit nem ismerek, egy netes trollrol is lehet szó végülis. , vagy én nem tudom.
2017. ápr. 10. 12:19
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen, mindig ujabb facebookot csináltam, meg telefon. , na de ő kedzte el korábban, a másik meg oké feljenetett zaklatásért oké. Én meg rágalmazáésrt, és becsületsértéséért. Mindegyik minősül valamilyen szinten még ha nem is bűncselekmény. A rendőrség meg miért nem azokkal fogalkozik példul aki nagymamának multkor lopták el a dugi pénzét kb 500 ezernek megfelelő összegről van szó, a rendőrség meg nem nyomozz áhhh nem. Szabadon futhatnak azóta is. 500 ezret!!! loptak el tőle. Azt mondták a nagymamámnak mmáskor jobban figyeljen.
2017. ápr. 10. 12:23
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a nagymamához az ügyedhez, hagyd ezt a demagóg szöveget. A rendőrség azt csinálja ami a eljárással jár, ha rabosítanak akkor rabosítanak, ne ezen pörögj.


Te is itt másodjára ismered el a zaklatást, akkor ne vergődj hogy nem történt semmi. A te bajod az, hogy hagytad magad 2,5 évig hülyíteni, és most bosszút akarsz állni. Egy zaklatási feljelentéssel a hátad mögött pedig nem kellene ugrálni.

2017. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Te súlyos elmebeteg vagy, bezáratnálak egy életre, elzárnálak a nettől.

Súlyos degenerált vagy, akit ki kéne vonni a társadalomból.

2017. ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Felőlem biroság elé is kerülhet az ügy, az sem érdekel. Mivel kaptam az ügyészségtől levelet, hoyg elahalasztják ha 2 évig nem lépek kapcsolatba vele törölnek is. De ő rágalmazott, korábban ő zaklatott én hagytam magam hülyiteni, viszont nem fogom az erkölcsömet ezért a főldbe tenni. Igenis kapja meg mindenki a kellő "büntetést". ÉS nem csak velem szórkaozott szórakozik.
2017. ápr. 10. 12:30
 8/33 A kérdező kommentje:
Súlyos degenerált.. ? Vannak bizonyitikaim. ÉS megtudom mutatni hogy nem én kedztem.. sőt..... ő állnéven volt fent facebookon korábban.. Nem én vagyok a degenerált hanem ő, de majd eldönti a hatóság.
2017. ápr. 10. 12:31
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy analfabéta buta proli vagy, nem több, csak rá kell nézni az írásképedre. Megérdemled a sorsodat.
2017. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: Nem ismersz személyesen te sem, de most te is rágalmazol .. Iráskép??? Egy kis képernyős telefonról irok. CSoda hogy egyre jobb világban élünk. Mindenki netről itél. Utolsó szerintem te vagy az. Én mindig erkölcsösen éltem, büntetlen voltam, dolgozó ember vagyok.. Nem lopok, nem csinálok és soha nem csináltam. szabálysértéseket és semmit.
2017. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!