Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek ha pár 13-15 év...

Mit tehetek ha pár 13-15 év körüli gyerek folyton terrorizál?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy csak futólag ismerem őket, a lényeg hogy szerintem az egyikőjük szellemileg nem normális... többször láttam már hogy az utcán üvöltözik és értelmetlen badarságokat ordít. A múltkor ráadásul ugyanez a gyerek szóváltás után... miután már ordítva közöltem én is vele hogy lehet keresni más 'szórakozási' lehetőséget erre a srác teljes erőből ököllel homlokon vágott. A helyzet az hogy sajnos több mint 40X voltam már műtve az elmúlt uszkle 24 évben... szóval kb az egészségem volt a tét.... agyonütni nem akarom a gyereket mert megtehetném de én ülnék vagy 10 évet... a szép és a csúnya szó nem használ.... a szüleiket nem ismerem, nem tudom hol laknak, egyéb ötlet

2017. ápr. 13. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha arcon üt, jogilag visszaüthetsz. A helyedben felvenném kamerával, és rendőrt hívnék.
2017. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Én is szoktam üvöltözni, h Ubidi,Subaru,Meő,bebebebe,úúú,lú,vaú, még sem vagyok szellemileg fogyatékos. Istenem.
2017. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
#2 de, sajnos te is az vagy. Épelméjű ember nem ordibál.
2017. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

24 évesen terrorizál egy 15 éves gyerek.

Váó


Egyszerű a képlet , kapnak egy medve puszit amihez hozzáteszed , hogy jobban járnak ha nem mondják el otthon.

Ennyi.

2017. ápr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
A kor nem mentség.
2017. ápr. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ~GekkóNiki~ válasza:

Próbáld meg felvenni kamerával. Vagy megtudni merre laknak, a szüleivel pedig beszélni.

Bár én előbb a kölyöknek szólnék, hogy ha nem áll le szólok a szüleinek. Lehet, hogy megijed és abbahagyja.

2017. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Semmit. A rendőrség nem foglalkozik a cigányokkal.
2017. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 árokpart ***** válasza:
Szólj a helyi közmunkásoknak és ők ilyenkor visszatartják a gyereket a rendőrség kiérkezéséig. Sőt sok faluba ilyen esetben majdnem, hogy ők állítják elő a rendőrségre az ilyen elemeket, megkönnyítve a helyi őrs munkáját.
2017. ápr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kedves 0:04 pont azért amiért leírtam, nem akarom agyonütni, de megtehetném.... a srác agresszív mint az állat.... te meg valószínüleg gyökér vagy... olyan világot élünk ahol 10 éves kölök késel a blahán... akkor?
2017. ápr. 15. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!