Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy zajlik le egy olyan ügy...

Biohazardxxx kérdése:

Hogy zajlik le egy olyan ügy ahol valakit molesztálással jelentek fel?

Figyelt kérdés

Szétmentünk a párommal és megfenyegetett hogy megöl meg mindenkinek elmond mindent rólam... Barátomra ráirt hogy terhesen hagytam el meg hasonlók pedig nem igaz. Hazug nőszemély és végig becsapott hogy eltartsam. Féltem hogy kitalál mindent róla és szoltam melóban hogy a fönökömnek meg pár barátomnak hogy ne higgyen neki senki ha azt állítja rólam hogy megerőszakoltam vagy molsztáltam a kislányt vagy okiratot hamisítottam vagy terhesen dobtam ki...


Lényeg a lényeg hogy halottam olyan verziót a faluban hogy azért mentek haza tőlem mert a kislányt molesztáltam... felhivtam és mondtam hogy ez van itt a falumban. nemtudom hogy ő mondott ilyet vagy én miattam találta ki valaki de most feljelentést akar tenni ismeretlen elkövető ellen. nekem is kellene feljelentést tennem? ilyenkor mondjak el mindent amit tudok nevekkel és a kapcsolat eleje óta történt hazugságban élést is vagy ismeretlen elkövető ellen kell feljelentést tenni?


2017. ápr. 23. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. ápr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Húzzon le mást anyagilag.Tudomást se vegyél róla, ne törődj vele. Nem tud ártani neked ha csak nem kiskorú a lány.)

Egy férfi mindig férfi, ne féltsd a büszkeséged!

2017. ápr. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

30 vagyok ő 41 a kislány meg 8 éves.


elviekben ma feljelentést tett a rendőrségenn mondtam neki küldje el a feljelentésről szóló papírokat. de állítólag nem kaptak mert feljeb viszik az ügyet. rendör barátom azt mondta ilyenkor adnak róla papirt rögtön. valami büdös itt nekem. de haverjaim is ezt mondják ne foglalkozzak vele csak tönkre akar tenni és a szája jár.

2017. ápr. 23. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért van szó ismeretlen tettesről mindkét oldalról, hiszen ismertek a személyek.

Te mi miatt tudnál feljelentést tenni?

2017. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

amiatt hogy itléte alatt kisemmizet majd rohant vissza a férjéhez és végig hazudott mindenről amit nekem állított most meg tagad. dióhéjban annyi hogy eltartatta magát velem és mikor elfogyott a pénz meg a ház mindenem hirtelen összekelett vesznie velem hogy elzavarjam... meg igy nem kellet neki már itt dolgoznia. férjének is hazudik rólam és a férjéről is hazudott nekem olyat hogy verte a kislányt féltette tőle hogy molesztálja meg rákényszeriti arra mivel neki nem volt munkája hogy ő tartja el ennek ára van és szószerint szopni fog érte meg hasonlók... persze én najív meg kimenekítettem csak a jó szándék vezérelt. most lelakott engem és a féjéhez ment vissza és én vagyok a ludas mindenért persze. ezt hívják lehúzásnak szerintem. érdekes eddig gyűlőlte a férjét most meg szeretben boldogságban élnek? most rólam mesélhet rólam olyan dolgokat amit a férjéről, pedig mindent magadtam nekik megtettem értük és ez a hála. kihasznált és nem tetszett neki hogy ezt a fejéhez vágtam meg a férjének is és most csorba van az önbecsülésén.


elviekben ma feljelentettek meg az idősebb lányát is hogy mi mit merünk róla állítani de mondom küld el a papirt a jegyzőkönyvet légysz... de nem kaptak... annyit hazudik hogy hihetetlen.


érdekes akiket halottnak mondott azok most élnek de ma helyesbített már hogy csak számára halottak... na mondom...


Férjét szembesítettem a felesége hazugságaival nekem nem hisz pedig telefonos beszélgetések bizonytják ső skype és facebok beszélgetések is. és ő akar feljelenteni rágalmazásért hogy bekavartam a kakit pedig csak az igazságot kutattam.


Aki azt mondja hogy terhes tőlem és ez is hazugság vagy hogy nem az övé a saját lány csak örökbefogadta vagy hogy halott az anja és ezek nem igazak az szerintem nem normális. Sajnos a saját hazugságat ő maga is elismeri vagy csak nagyon csiszolt rafinált nőszemély.


Ma mondtam neki hogy hazugságvizsgáló alatt is hajlandó vagyok elmondani mindent amit ő hazudott.


de mindenki azt mondja hadjam rá csak kapálózik. 2 rendőr barátomis kiröhögte amit meséltem ugyanis ő velük kommunikáltam annó hogy a férje veri mit tegyek hogy megvédjem a párom.


szóval annyi tanú és felvétel bizonyitékom van hogy csak na.


főleg hogy megfenyegetett hogy megől meg feljelent és kitállal rólam mindent a barátaimnak meg hogy okiratot hamisitok azzal hogy felvettem a családit, de ő meg azt mondta majd küldöm ráér majd a férje fizet addig ha már hülye volt. szóval személyiszámot is megadta és ez is üzenetben rögzítve...


Kislányt ugy használta fel ellenem hogy apának hivott de szerintem ő magyarázta ezt is be neki. kislányt mai ng imádom és ő is enegm vagy már nem mert tuti magyarázott neki hogy a férje az igazi apu.... nálunk mikor meg itt voltak azt mondta hogy a férje csak örökbefogadta és nem az igazi apja. akkor mega férje ellen hangolta a gyereket. szóval szép kis anya. én meg örültem neki hogy van egy lányom aki szeret és emiatt is nagyon korlátozottan láttam sajnos. pedig imádtama kislányt meg ő is enegm.



a másik hogy én meg felmondok melóba mert ott is fenyegetőzik, és megyek szépen ki németországba dolgozni hogy örökre megszabaduljak tőlük. minden kapcsolatot megszakítok velük holnaptol, simkártyacsere tiltások hada és stb. szóval örülhet eltünök örökre és nyugodtan lehúzhatja a férjét továbbra is. igy a férje sem fenyeget majd legalább, boldogok lehetnek.



Mindenki megmondta hogy hadjam mert ráfogok cseszni... és igazuk is lett de a szerelem már csak ilyen. messziről jött ember az mond amit akar és legyen ez itt tanulság mindenkinek. sajnos szomorú a történet vége mert még én vagyok a szemét, pedig én csak szerelmes voltam és azt hittem jót teszek ezzel pedig csak kihasznált és rávett arra hogy elhozzam őket. manipulatív egy nőszemély és ezzel a fajtával nagyon vigyázzatok ezt jól vésse mindenki az eszébe. tanuljatok az esetemből. - vagyon minusz ház + hitel és még én vagyok a szemét. nah ehhez mit lehet hozzászolni?

2017. ápr. 23. 20:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem, csak ezekből mi a bűncselekmény?

A tételes jogban kell találni olyan bűncselekményeket, amiket megvalósított.

Kezdd el olvasgatni a Btk-t, csalás, stb. definícióját, hogy illik-e őrá.

Ha tényleg följelent, hamis vád miatt is följelentheted a többi dolog mellett.

2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

REndőr barátom azt mondja hogy csak beszél a levegőbe és csak fenyeget kapálózik nem tud velem mit kezdeni én nem tettem ellene semmi rosszat, sőt elsőnek lépett ellenem hamis vádakat híresztel és megfenyegett. persze ezt tagadja de én tudom hogy ez igaz és ő ezt le is irta szóval már bukó a dolog. de ha rendörségen kitállalok mindent ő nagyon megütheti a bokályát én meg maximum munkahely nélkül maradok és kapok egy szép csekket (nyilván mindenki a melóhelyéből él meg és ez épp nem hivatalos dolog volt) persze ő erről tudott és még biztatott is hogy csak ésszel... sőt látott mindent szóval bűnrészes volt mivel mikor eladásra kerűlt a sor utána azt a pénzt ő is élvezte.... szóval velem max igy tud kicseszni de akkor ő is szívni fog.


Mellesleg amit velem tettt nemrégiben benne volt a tv-ben hogy kökeményen büntetik ha valkivel megvetet dolgokat az illető és kihasználja igy. na nálunk ez kapásból ugy indul hogy a kislánynak szemüveglencsét vettem ami 25000 fizettem gyakorlatilag mindenüket és a volt párom négy hónap alatt összesen kb 80 ezret mutatott fel kpban amiből 35 volt családi 25 volt a házassági gyűrűje amit eladott mert nem volt már pénzünk és 2x15 ezret küldött a férje gyerektartás néven mert bejelentette hogy elválik tőle persze ez nem történt meg. ez a pénz semmi szinte


amit én beleöltem ebbe mondjuk az olyan 800000 ft volt és a házam ugrott mert elkellet adnom hogy együtt lehessek velük és ezt a szinvonalat amit ők megköveteltek birjam pénzelni. tehát vagyon az nulla. de emellet van tescós kártyám minusz 60000-el és 250000-es bankártyahitelem amiből 160000-et durván magamra költöttem mert vettem egy kis járgányt legyen mivel fuvaroznom. a hitel többi része megint csak ránk lett fordítva.


persze sokmindent megvettem az albérletbe mert alapvető dolgokat megkellet venni. de akkor is sok pénzem lett oda és még ő traktált azzal meg piszkált hogy anyagias vagyok és egyre kevesebbet vagyok velük mert ha melóval végzek akkor megyek edzeni és az életem. edzés kb 1,5 óra volt naponta. szóval már majdnem hogy bárhova mentem volna baj... lényegében a feneküket is kikellet nyalnom. értem én hogy család, de nekem is kell egy kis kikapcsolódás hogy ne sokaljak be dolgok miatt. persze ő könnyen volt mert egésznap itthon volt és facebookozott meg játszott. ez volt az élet nála.


na szerinted ezek után mit érezhetek most földönfutóként? ő neki ott a lakása meg a férje és még fenyeget is... és még mondta ő mennyi mindent áldozott fel miattam és feladta az életét....


nah ezek után valami okosság? kivagyok már teljesen és vagy kimegyek németbe dolgozni hogy elérjem amit eddig elértem munkával vagy bedepizek és feladom.


nem adom meg neki ezt az örömöt hogy lássa hogy összeomlok és elcsitítom magam örökre némi gyógyszer hatására.


Apropó ő pánikbeteg elviekben és ezért nem tudott dolgozni ez volt az alibi mindig. érdekes már egy hónapja elment és azóta nem pánikbeteg a férjétől most? holott miatta volt az annó. szóval megint megcáfolta magát és átvert.


soha nem értettem ezeket az embereket miért kell kihasználni más jószándékát holott jól meglehettünk volna.

szemét az ilyen és az is marad. ennyit arról hogy a jót kell mindenkiben meglátni.

2017. ápr. 23. 22:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenesetre írd le dátummal, mikor miket mond, csinál! Azzal már tud mit kezdeni a rendőrség!

További tanácsok:

Joe Navarro: Veszélyes személyiségek c. könyvében.

2017. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!