Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtönben lenni az olyan mint...

Börtönben lenni az olyan mint régen sorkatonának volt lenni, ha valaki éppen marhára nem vágyott a katonásdira? Vagy ha van tapasztlatod mind a kettőben, akkor milyen?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mitől lenne olyan?
2017. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mivel mind a kettőnél akaratod ellenére tartanak egy bizonyos helyen , és csicskáztatnak, meg parancsolnak neked. ha meg szöki próbálsz lelőnek.... stb....
2017. ápr. 24. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem egy kategória. A sitt az egy teljesen embertelen, brutális világ, ráadásul meg is bélyegeznek egy életre. A sorkatonaság azért a legtöbb emberke számára inkább kedves emlék. Igen-igen mértékkel ment a lealázás, és az is csak az első hetekben. A legtöbben azt is ki tudták kerülni. Én aztán igazán pocsék katona voltam, de nekem sincsenek annyira rossz emlékeim, még néhány ismerőst, barátot is szereztem.
2017. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Honvédségnél nem csicskaztatnak sem nem lőnek le.
2017. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Már hogy lenne ugyanolyan? A börtönben őriznek, bezárnak.
2017. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleg ingerszegeny hely a borton ugy hallottam es ott nincs hazautazom par napra dugni egyet. :) Szal nem hasonlitanam ossze.
2017. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

A börtön és a kényszerkatonásdi-igen,van hasonlóság!Ott kell lenni valahol,erre kényszerítenek,azt megtiltják...

Nem lehetetlen,hogy-bizonyos szemszögből-a börtönben az ember szabadabb.Ott kell lenni-de nem akarják kiképezni,nem futtatják,nem küldik őrségbe...Talán csak ül a kényelmes zárkában,naphosszat tévézik,olvasgat stb., az ételt odaviszik neki...Télen fűtenek,ki sem kell tennie a lábát a cellából,soha.Talán...elképzelhető ilyen börtön is.

Ha nekem választani kellene a börtön és a kényszerkatonásdi közül-nem kizárt,hogy,bizonyos szempontok alapján,az előbbit választanám.

2017. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!