Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Történt érdemi lépés a kölni...

Történt érdemi lépés a kölni tömeges molesztálások, szexuális zaklatások ügyében?

Figyelt kérdés

Mai napig nem találni róla igazából semmit.

Elítéltek egyáltalán valakit?


2017. ápr. 25. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Google.hu-t használd, bár nem tudom hogy kerestél akkor eddig...

[link]

2017. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ilyen hablatyot valamikor én is láttam, de ez nem érdemi.

1400 feljelentést tettek, rendőrnőt is zaklattak, szal az, hogy két embert, felfüggesztettre....

2017. ápr. 25. 11:54
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom azt tartanád érdemi lépésnek, ha minden színesbőrűt elgázosítanának.


De mivel hál'istennek Németország egy normális jogállam, csakis az egyének felelősségét vizsgálták, ahogy ennek lennie kéne mindenhol.


Sajnos az elkövetők nem voltak beazonosíthatóak, így csak néhány embert ítéltek el.

2017. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

milyen molesztálás? propagandista vagy? semmiféle molesztálás nem történt, senki nem panaszkodott, aki panaszkodott azt is eltusoltuk már, várom a cikkeket (amiket még törölni kell mert bizonyíték).


Köln? MILYEN KÖLN?? Kölnben nem is volt szilveszter kezdjük ott...köln lehet nem is létezik :D

2017. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Gondolom azt tartanád érdemi lépésnek, ha minden színesbőrűt elgázosítanán"


Inkább ne gondolkozz!

Azért ilyen számú bűncselekmények esetén a 2 eset elég gyenge eredmény.

2017. ápr. 25. 12:24
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

#2: "Ilyen hablatyot valamikor én is láttam, de ez nem érdemi."


Hogy is szólt a kérdésed? :

"Történt érdemi lépés..."

A válasz, TÖRTÉNT.

"Elítéltek egyáltalán valakit?

A válasz, IGEN ELÍTÉLTEK.


És nem 1400 feljelentést tettek, hanem 1045-öt, és ebből kiderült sok hogy csak azért tették hogy a feszültséget generálják bizonyos szélsőségesek.

2017. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

És nem 1400 feljelentést tettek, hanem 1045-öt, és ebből kiderült sok hogy csak azért tették hogy a feszültséget generálják bizonyos szélsőségesek.


bizonyos sorosista szervezetek által pénzelt, soros papírokra nyomtatott soros ügynökök feljelentést tettek a rendőrségen, akik soros megbízásából hazudtak, hogy még nagyobb feszültség legyen európában.


Tehát ha megüt, megcsap, molesztál egy büdös arab/néger/cigány/fehér (akik igazából semmit nem csináltak, csak beírtam nehogy még a végén valaki lerasszistázzon) akkor az csak mese meg hangulatkeltés.

2017. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem mondanám érdeminek, de látom nem jön át.

Másrészt honnan vetted, hogy ennyi hamis vád volt?

2017. ápr. 25. 13:10
 9/15 hollófernyiges ***** válasza:
Mivel azóta nem következett be a molesztálási armageddon, elég nyilvánvaló, hogy megszervezett eseményről van szó; a két lehetséges gyanúsított az iszlám Állam és az orosz titkosszolgálat.
2017. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

orosz titkosszolgálat


ezzel az erővel inkább soros györgy bérencek..ne nevettessünk már.

2017. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!