Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentést tett vajon?

Feljelentést tett vajon?

Figyelt kérdés
Pár hete történt egy ismerősömmel részegen összebalhéztam verekedtünk és neki lett egy mokkája a szeme alatt, meg néhány zúzódása állítólag imitt amott.. Aztán ő még elment ide oda az éjjel és szerzett pár sérülést esésekből, meg a detoxba végezte... ott látleletet vehettek, mivel csak látták hogy zuzodott meg mokkája van meg atomrészeg is, tehát ez pár hete volt arra lennék kíváncsi hogy ő vagy a kórház feljelentett volna azt már én tudnám e. Mert sunyi a gyerek nagyon bár azóta nem találkoztam vele. Szóval pár hete volt és lehet e hogy majd hónapok múltán jön a Papir hogy agyhelyenbasztam szerencsétlent és feljelentett?

2017. ápr. 26. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj annyira. A kórház ennyiből még hivatalból nem

jelent fel, főleg ha totálkárosra itta magát a derikvens.

2017. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki látta hogy verekedtünk de valószínűleg akik látták azoknak érdektelen vagy térfigyelő vagy valami volt e a közelben szóval azt nem tudom hogy ez a barom azt mondják még most is feljelentést tehet ennyi idő után ez igaz?
2017. ápr. 26. 18:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Az 1 es hozzászóló valószínűleg soha nem élt olyan életet amit egy fiatalnak kell
2017. ápr. 26. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:

1# 😅😅 de szar életed lehet.

Ne agódj ilyenekkel nem foglalkoznak.

1. Matt részeg volt a csávó.

2. 8 napon belüli.

3. detoxban nem vesznek látleletet

4. Már kaptál volna papírt.

2017. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 hete volt egészen pontosan
2017. ápr. 26. 18:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom 8 napot belülinek mi számít mondjuk ez szombaton este volt de hétfőn már volt melózni a gyerek azt mondták csak a mokkája meg a zúzódásai mindenfelé de mondjuk ha úgy nézzük az 8 nap alatt nem múlik el de végülis nem volt baja, de kinézem belőle hogy rámveri hogy én vertem agyon, csak azért kérdezem hogy mennyi idő ha megtette hogy küldik a papírt?
2017. ápr. 26. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. A kijelentéseddel vitatkoznék. Fiatalabb korom-

ban nekem is voltak olyan dolgaim, amikre épp nem lennék

büszke, szóval egy kicsit mellélőttél :)


Ha minden bunyó, amibe valaha belekeveredtem, feljelentés-

sel, és bírósággal zárult volna, ki tudja, lehet még ma is

ülnék :)

2017. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!