Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek ez a cigány...

Szerintetek ez a cigány feljelent?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori: Bp-en élek, viszonylag jó környéken, de még így is belefut az ember 1-2 "indiánba". Láttam egy cigány lányt már többször is a környéken, mindig kóstolgatott ok NÉLKÜL. Először csak magyarozott, aztán el kezdett r*b*ncozni is. Na ekkor kértem meg, hogy vigyázzon a szájára mert nagyon rossz vége lesz. Miután ezt megmondtam neki, ő nekem jött, el kezdett lökdösni. Na ezt rohadtul megelégeltem, ezért bevertem egyet a csajnak, aztán levittem a földre. Részemről ennyi volt az egész, 6 éve űzök küzdősportot, szóval lett volna lehetőségem helybenhagyni. Az orra el kezdett vérezni, állítása szerint betörtem (amit erősen kétlek, tudom mekkora volt az ütés) és majd a rendőrök fognak értem jönni, mert látleletet vetet. Mondom csak nyugodtan, ha máskor is verekedni támadna kedve keressen meg. Itthon gondoltam bele, hogy nem is ismer ez a lány, azt se tudja hol lakom, a nevemet se tudja, csak látásból ismer. Szerintetek komolyan kéne vennem a fenyegetését? Az önvédelmet nem tudnám bizonyítani, bár kétlem hogy eljárást indítanának ellenem, mert az orra tuti nem tört el. Annak nagyobb az esélye, hogy a "kiscsaláddal" megkeresnek, de amiatt kevésbé izgulok.
2017. ápr. 27. 22:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Necces,hogy komolyan gondolja. De ha arra kerülne a sor,ezt mindet mond el a rendőröknek. Szemtanuk voltak? Ilyenkor ez fontos,hogy valaki alátud e majd támasztani állításokat.
2017. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, nem voltak szemtanuk. Konkretan az o allitasa van az enyem ellen.
2017. ápr. 27. 22:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gettó lénynek nincs pénze pereskedni bizonyítani sem tudja szóval kétséges
2017. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Első vagyok! Figyelj, ő ugyanúgy bemocskolt téged,ahogy te megütötted. Legközelebb azért ilyen ne legyen,de megértem,miért tetted. Amúgy a pénz nem.fogja érdekelni,attól még keresztbe tehet.
2017. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

90-es években még nem volt elterjedt itthon a térfigyelő rendszer, balhék akkor is voltak, legtöbbször lány miatt, volt hogy velünk ült le beszélgetni az illető, ez a másik csoportnak nem tetszett így valaki ütött, onnantól meg olyan pofonok, állasok mentek hogy szó szerint összecsuklott az ember, jobb esetben csak zúzódás, felrepedt szemöldök volt a gyakori.

Cigányok akkoriban is már problémásak voltak, ha ittak akkor meg főleg, én is kaptam beismerem, de adtam is sokaknak, kirakat üveg repedt be a verekedés miatt, abból sem lett semmi.


Ma már ugyanezekért, minimum egy feljelentés lenne egy 3. félnek köszönhetően.

2017. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szimplán letagadod.
2017. ápr. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2%
De miért kell kihangsúlyozni, hogy cigány?
2017. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés! Ezt már egyszer kiírtad pontosan ugyanígy.


Ez csak nekem tűnt fel?

2017. ápr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

#8 fogalmam sincs milyen kerdesrol beszelsz, ebben a kategoriaban 1.kerdesem, ugyhogy a masikat biztos nem en tettem fel.

2017. ápr. 28. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanaz a történet szóról szóra. Írd ki még1szer.
2017. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!