Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szabálysértési elzárás...

Árokpart kérdése:

A szabálysértési elzárás során az elzárt sorsa odabent mennyivel másabb mint a rendes jogerősen elítélt raboké?

Figyelt kérdés
Hála Istennek ez a veszély engem egyáltalán nem fenyeget, csak kíváncsi vagyok, illetve netán az életben az emberrel az életben bármilyen kis dolog miatt is előfordul egy szabálysértési elmarasztalás,úgymond "érdemesebb" e a bírság kifizetése helyett ezt az opciót választani.Teszem azt valaki közlekedése vagy egyéb más szabálysértési bírságot kap és mondjuk pl. 20 napra jön ki az elzárás. Ez idő alatt bent milyen lehetőségei vannak. pl.szabadmozgó házon belül vagy jár e bármennyi idő eltávozásra, pozitívabban kezeli e őket a BV személyzet stb. Köszönöm ha valaki esetleg tud rá válaszolni.
2017. ápr. 29. 12:53
 1/1 Tomi9500 válasza:

Volt szerencsém egy napot tölteni a Nagy Ignác utcai bv-Ben elzárást tölteni.

Hozzá kell tegyem hogy előtte 1evet voltam előzetes letartóztatásban azt meg szüntették és mivel volt egy 5000ftos pénz buntetesem egyből vittek az elzárást leülni . Na szóval egybe voltunk a jogerős elítéltekkel nem egy zarkaban de egy szinten (szabad mozgó a szint ) az örök semmivel nem néznek rad másként azért mert csak elzárást töltesz és nem elítélt vagy. Egyszóval nem éri meg meg egy napra se bemenni ! Ha ki lehet fizetni a büntetést fizesd mindenféleképpen !

2017. jún. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!