Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A TEK-esek testalkatára,...

A TEK-esek testalkatára, fizikumára melyik a jellenző inkább?

Figyelt kérdés

Szálkás,kockahasú emberek,mint pl.Bruce Lee?

Vagy nagydarab,izmos emberek,magasabb testzsírral?(nincs kockahas)



2017. ápr. 29. 17:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között. Mondhatni átlagos testalkat. A nagy izmok sok plusz súly ami nem előny a mozgásnál futásnál stb stb...
2017. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm rendör és ő mondta,hogy a TEK-be olyan emberek vannak,akik nála egy fejjel magasabbak (ő 191 cm) és kétajtós szekrény az összes.Akkor ez nem igaz?Mert ugye pl.a katonák inkább vékonyak,szálkásak szoktak lenni,pont a futás,állóképesség miatt.Ezért is kérdezem.Viszont a TEK-esek olyat csinálnka,hogy lefognak,letepernek valakit,ida talán inkább ez a nagydarab alkat az előnyösebb.

De akkor egy átlag TEK-es nem izmosabb egy átlag embernél/vagy egy átlag kondiba járó embernél?

2017. ápr. 29. 17:17
 3/27 anonim ***** válasza:
Edzenek persze, szóval nem egy átlagos gyári melós fizikumot kell érteni, de nem is kokszos puhos kancigágy alkatúak vagy testépítő alkat. Közelebb vannak egy átlagos kinézethez.
2017. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=QzKglUDu4L0

Tessék... itt egy videó róluk a youtuben.

Mérd fel őket.

2017. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Én 178 vagyok és egy TEK-es ismerősöm van, aki alacsonyabb nálam. Kinézetre átlagos. Ettől függetlenül, rengeteg erőnléti edzése van. Az ne tévesszen meg, hogy kocka has, látványos izmok. Ezekbe, sok esetben erő, kitartás nincs. Van olyan ismerősöm is, aki versenyeken jó eredményt ért el, kinézetre. Kockahas, ilyen-olyan izom, csajok ájulnak és én, 20 évvel idősebb vagyok nála, semmi látványos izom, de ha neki kezdünk fizikai munkának, gyorsan kibukik mellőlem. Vagy is, a TEK-es ismerősömnél, valódi erő van és nem mutogatásra való izom.
2017. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Van ilyen is, olyan is. A fizikai felvételit nem csak a 2 ajtós szekrény tudja megcsinálni, de kell az olyan is.

Erő mindegyikben van.

2017. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
5. Még jó hogy az állóképességnek nem sok köze van az izommérethez....
2017. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az orosz kommandók sokkal keményebbek, ott még sincsenek 2 ajtós szekrények:)
2017. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Honnan tudod?

Mellesleg a világbajnok MMA-sok közt is vannak igazi izomkolosszusok,mégis brutál állóképességük van és jól verekednek

2017. ápr. 30. 20:53
 10/27 anonim ***** válasza:

a hurkalétől a hurkáig


pl híradóba, youtube stb nézel vidit van olyan amelyik kb elgurul de egyik behatolásnál láttam egy olyan formát volt vagy 160 magas 50kg persze vidi csalóka de az ajtótok elég szabvány méretnek tűnt viszonyítási alapnak

2017. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!