Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lejárat egy lány, össze...

Lejárat egy lány, össze vissza hazudozik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves cigány fiú vagyok, még tavaly történt az hogy megismertem egy nem cigány lányt. Jól alakult minden, de végűlis megelőztek- Már felszedte valaki más. Letiltott facebookról a csaj stb. Régóta nem tartóm vele a kapcsolatott (néha szoktam látni, de levegőnek nézem már). Ma találkozok egy haverral (nem cigány) viszont a csajnak "jó haverja,, beszélgetek vele, kérdezkedtem a lány fellől stb. Egyszer csak mondja hogy: Amugy tudod miért nem járt veled az xy? Mondtam hogy nem, nem tudom.... Azért mert büdös vagy, ezt ő mondta stb.... Meglepődtem ezen, majd picit szarul érezve letojtam. A lényeg, hogy ez a lány szándékosan leakar járatni csak azért mert: van pénzem, menő divatos ruhákba járok, gimis vagyok stb. Ezmiatt akar lejártani. Mit tegyek, hogyan lépjek fel ellene? Mindenkinek elterjeszt rólam hazugságokat. Normális családból származom, ígényes, ápolt, nem vagyok egoista stb. Egyszóval átlagos, jól nézek ki.


Várom a választ. Köszi. A helyesírásért bocsi, a rasszista szórakozni vágyok ne is írjanak..


A csaj 16, én 20 éves.



2017. máj. 20. 06:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Minek kezdesz éretlen szukákkal? Szedj fel egy felnőtt nőt, aki nem játszadozik, hanem tudja, hogy mit akar.
2017. máj. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Mit hazudik még ezen kívül?


Egyébként nem használsz kölnit vagy fújós dezodort, illetost? Cigány fiúknál gyakori, hogy túlszagosítják magukat, talán ezt értette az alatt, hogy büdös, vagy lehet, hogy nem is ezt mondta pontosan, hanem torzítva jutott el ehhez a haverodhoz az, amit a lány valójában mondott.

2017. máj. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első: nem a kioktatást kértem.

Második: nem használok semmit, mint írtam egyértelműen leakar járatni. Mit tegyek? Leírtam a helyzetett.

2017. máj. 20. 06:22
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

"Mit tegyek?" "Első: nem a kioktatást kértem."


Akkor mit? Leírtam mit tegyél, keress értelmes nőt.

2017. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De miket hazudik MÉG?
2017. máj. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

"Leakar járatni csak azért mert: van pénzem, menő divatos ruhákba járok, gimis vagyok stb."


Egy részt, ha ezt gondolod, akkor nem vagy normális. Egy belső jellemzőt sem írtál magadról. A külsőségek, amiket leírtál ebben a megfogalmazásban egy egoista marhára utalnak.

Es egyébként igaz, hogy a romáknak van egy jellegzetes "szaguk".


Off: 20 évesen gimnazista?

2017. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Gimis vagy 20évesen??? :D
2017. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha 20 évesen gimis vagy, akkor miből van pénzed?

Bodzaszedésből? :D

2017. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

Ügyes vagy, tényleg, de csak egy minimális adalék a trollkodáshoz:

A cigányok nem úgy írnak helytelenül, hogy "végűlis" "tartóm", hanem például az igét és az igekötőt mindig külön írják: "le járat, meg ismertem, meg előztek"

és általában nem használnak dupla betűt: "letiltot, haveral"

Másrészt ha írástudatlant játszol, aki 20 évesen gimis,ne használj már összetett mondatokat, meg ilyen szavakat, hogy letojom meg egoista :D

2017. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A 7:7 esnek igaza van. Van egy szagotok. Ebben semmi rasszista nincs,ilen a termeszet, a biologia,kemia. De van a feketeknek is pl, nyugi, szoval tenyleg nem ciganyellenes a dolog.


Lehet, erre gondolt.

De ez a pletyka olyan dolog, hogy egybol kideritheto,igaz-e. En orulnek, ha csak ezt terjesztettek volna rolam a rosszakaroim, de sajna olyat, amit ki se tudok magyarazni, mert azt annak veszik, hogy csak terelni akarok...

2017. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!