Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy autós este úgy leszorított...

Egy autós este úgy leszorított miközben jobbra kanyarodtam hogy leestem a biciklimről. Fenyegetést is kaptam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az autós is jobbra kanyarodott, kanyarodás közben előzött engem. Szerencsére nem lett nagy bajom, lassan vettem be a kanyart, az első kerekem nekiment a kocsija oldalának és leestem a bicikliről. Aztán megállt az autós, kiszállt és elkezdett szidni, hogy miért mentem neki. Meg se kérdezte, jól vagyok-e, az érdekelte, tettem-e kárt az autójában. Nem igazán, viszont a biciklimen látszott a nyoma az esésnek és a könyökömön is, amit szóvá is tettem és mondtam, hogy rendőrt hívok. Erre felemelte a biciklimet és nagy erővel földhöz vágta, és azt mondta ha megtudja, hogy a rendőröknek hazudok róla akkor megkeres, leszed a biciklimről és velem fogja ugyanezt csinálni. Elég nagydarab izmos ember volt szóval ezután inkább azt mondtam neki, hogy értettem, aztán otthagytam. Ilyenkor nincs tanúvédelem a rendőrségnél? Egyáltalán megéri feljelenteni? Attól félek akkor is én húznám a rövidebbet, ha kapna egy pénzbírságot és bevonnák a jogsiját. Nem tudnám megvédeni magam, gyenge pasas vagyok.
2017. máj. 20. 16:05
 1/8 Carragher_x ***** válasza:
Ha baja lenne a kerékpárnak vagy nekem, akkor feljelenteném. Ha nincs ilyenről szó, akkor számomra nem érne ennyit a dolog.
2017. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Molyember ***** válasza:
14%
Vegyél egy kocsit. Nálunk még abban sem vagy biztonságban, de biciklivel tényleg csak a hullajelöltek járnak. Nem ártana egy pszichológiai vizsgálat a jogsi előtt.
2017. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megéri feljelenteni. Végül is semmi maradandó nem történt.

Tanúvédelem ilyenért? :)

Mielőtt bárkihez is fordulsz, legyél tisztában vele, hogy te mindent megtettél-e. Szinte alig látok olyan biciklist, akin lenne láthatósági, akinek lenne normális világítása.

2017. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Elcseszted, abban a másodpercben hívtam volna a rendőrt, annak pofázzon. Az ilyeneknek 99%-ban csak a szája jár. Legalább a rendszámát megjegyezted, vagy lefotóztad? Ha van külsérelmi nyom, vetethetsz látleletet, és feljelentheted, a fenyegetőzésért még külön is. Ha ennyire félsz, akkor viszont hagyd a fenébe az egészet.
2017. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Elestél. Ez valamilyen sérülést biztosan jelent. Olyankor KELL!!! hivni (hivnod!!!) a rendöröket. Rendszámot fotozni, (legalább felirni!!!) Tanukat AZONNAL!!! keresni. (Azt nem értem, hogy miért kérdezted a tanuvédelmet? Te nem tanu vagy az ügyben!!)
2017. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 árokpart ***** válasza:
40%
Vegyél egy gáz vagy gumilövedékes stukkert. Hidd el megéri és az ilyen izmos, beképzelt, nagyszájú embereknek könnyen el lehet a kedvét vele venni.
2017. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést. Az nem kerül semmibe, de legalább marad nyoma az esetnek.
2017. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem teszek inkább feljelentést. Maradna nyoma az esetnek az igaz de úgyis csak egy kis bírságot kapna engem pedig megtalálna és megverne. Semmit se érek azzal ha őt megbüntetik nekem pedig utána eltöri az orrom bosszúból. Tudom gyáván hangzik de ez az okosabb megoldás hogy nem jelentem fel. Mások is így tennének a helyemben.
2017. jún. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!