Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik rendvédelmi munkát...

Melyik rendvédelmi munkát ajánlanátok és miért? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ez a téma, az már biztos, hogy rendőr szeretnék lenni, de tanácstalan vagyok, mert nem tudom, hogy pontosan milyen...

Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye arról, hogy (nőként) nyomozóként, börtönőrként, vagy járőrként tudnék jobban elhelyezkedni. Van aki azt tanácsolta, hogy a nyomozói munka lehet talán a legmegfelelőbb, de abból is van gazdasági, bűnügyi stb... Érdekelne, hogy mások mit gondolnak erről. Nyilván azok tudnának a igazán segíteni akik otthon vannak a témában és ismerik a rendőri hivatást de minden válaszért hálás lennék. :) Előre is köszönöm szépen.



2017. máj. 21. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
A nyomozói munkát azért ajánlották, mert nő vagy DE neked kéne tudni mi érdekel. Egy hivatalban akarsz ülni és aktákat tologatni egész nap, terepre vágysz esetleg smasszer akarsz lenni? Teljesen más követelmények vannak bár azért a jó idegek mindenhova kellenek.
2017. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igazad van nekem kell ezt tudnom. Az irodai munka kicsit távol áll tőlem...egy kicsit másra vágyom. De köszönöm, hogy leírtad a véleményed.
2017. máj. 21. 19:45
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Ha rendőr szeretnél lenni, akkor börtönőr nem lehetsz, és ez fordítva is igaz.

Az sem mindegy hogy az első rendfokozatodba történő kinevezésed őrmester, vagy hadnagy lesz.

A rendőrségi beosztások és feladatok közül a frissen kinevezettek később általában ott kötnek ki, ahol képességeik szerint amiben a legügyesebbek és a legjobbak.

Ha tiszthelyettesi képesítésed lesz, nyilván nem lesz belőled rendőrségi szóvivő, hiába szeretnél az lenni.

Vagyis már a tanulmányi időd alatt kialakulhat a készséged az egyes szolgálati ágak felé.

2017. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Amit a börtönőrségről írtál arról fogalmam sem volt, de most már tudom. A többi információ is hasznos, köszönöm.

2017. máj. 22. 17:28
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Menj hatarvadasznak, jo lesz meglatod. :)
2017. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudnál is mesélni a határvadászok munkájáról?
2017. máj. 22. 21:39
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Határvadásznak most olyan "gáz" embereket is simán felvesznek, akik annak idején egészségügyi, pszichológiai, fizikai okból még sorkatonának is alkalmatlanok lettek volna. Ezért használta ironikusan a hozzászóló a mosoly jelt...
2017. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Nem tudtam, hogy ennyire alacsony a követelmény.
2017. máj. 23. 15:15
 9/24 anonim ***** válasza:

Na ennyire nem alacsony a szinvonal, vagy ha alkalmatlanok akkor kibuknak ugyis.

Egy jo kezdes a rendori palya iranyaba, rendszeren belul levo jobban megismeri a dolgokat.

Azt csinalja a hatarvadasz amit a tobbi keszenletis rendor, tobbnyire csapateros tevekenysegeket,leveri a tuntetoket, huliganokat ha szrakodnak.

2017. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt azért gondoltam, hogy nem akárki lehet határvadász... A munkájuk elvégzéséhez biztos kell a jó fizikai erőnlét.

Utána olvastam egy kicsit, nem lehet annyira rossz. :) főleg kezdésnek.

2017. máj. 23. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!