Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit feljelentettem...

Ha valakit feljelentettem zaklatásért és annál jobban csinálja akkor menjek vissza a rendőrségre?

Figyelt kérdés
2 hete feljelentettem az exem zaklatás és könnyű testi sértés miatt és ekkor szóltam is neki, hogy feljelentettem és hagyjon békén. Viszont annál jobban csinálja, gondolom még nem kapott erről értesítőt és azt hiszi csak viccelek. Smseket küld, hiv, utcán dudálgat rám, ismerőseimmel, rokonaimmal üzenget, facebookon kiirogat rólam, fenyeget, engedélyem nélkül tesz ki rólam kéepeket az interneten mintha még mindig együtt lennénk, kapunknál is kiabált egyszer de mire kijöttek a rendőrök már elment. Hiába jelentettem fel 2 hete még semmi változás nem történt sőt rosszabb a helyzet. Hogy lehet ilyen embert leállítani?

2017. jún. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel megint, mert nem fogja addig abbahagyni, míg komolyabban meg nem üti a bokáját miatta.
2017. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek férfi rokonaid? El kell kapni és a szart is kiverni belőle. Utána közölni vele, hogy ez még csak a jóindulatú figyelmeztetés volt.
2017. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újra feljelenteni és távoltartási végzést kérj ellene , mindent vegyél fel videóra amikor jelen van és add le azt is bizonyítéknak .
2017. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!