Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rendorseg lefoglalta a...

A Rendorseg lefoglalta a telefonom es a szamitogep winchesteret. Tobbi lent (? )

Figyelt kérdés
Az lenne kerdes hogy ha lefoglaltak a telefonomat es a winchesterem mert kivancsiak arra hogy egy adott embert nem e befolyasoltam Messengeren/Viberen akkor csak az adott emberrel valo beszelgetest nezik/nezhetik meg vagy barmit? Szemelyes kepek/masokkal valo beszelgetes stb... Es ha esetleg az ugytol fuggetlenul valami bele lehet kotni abbol indithatnak eljarast?

2017. jún. 4. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Az összes adatot átnézik, és ha valami törvényellenes dolog van köztük, akkor azért külön eljárást indítanak.
2017. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Át fogják nézni Á-tól Z-ig. Egyedül talán a szoftverek jogtisztaságát nem nézik (másolt filmet zenét legálisan tárolhatsz az otthoni gépeden, mert az adathordozó megvásárlásával fizetsz egy általános jogdíjat). Viszont ha pedofil képeket találnak, azért külön kapsz egy büntetőfeljelentést a nyakadba. Akkor bizony szorulni fog a hurok kishaver.
2017. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi ez a stilus "kishaver"?? Miert kell ugy beszelni mintha bunozo lennel,?? Egy normalis kerdest tettem fel... Egyebkent 18 vagyok... A volt baratnoimrol van par kep a Google Fotok fiokomban... Az buncselekmeny? Nem kuldtem tovabb oket meg semmi csak megtartottam...
2017. jún. 4. 09:45
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

"Miert kell ugy beszelni mintha bunozo lennel,??"


Ha a rendörség ezeket lefoglalta, akkor azért valamit csak tettél, ami törvényellenes - azaz igen közel állsz a bünözö fogalmához.


Másrészt ha a barátnöd nem kiskorú, akkor nem gond, ha van róla képed, ha még a gyerek kategóriába tartozik, akkor az pedofíliának is vehetö és akkor büntetik.

2017. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha 18 éven aluliak és meztelenek, akkor bizony igen.
2017. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Fú hát hallod rendesen belenyúltál a kakiba, yardék nem szoktak csak úgy kedvteléből gépeket foglalgatni, itt valami nagy gázt csináltál, és nem csak a pucér képek, gondolom drog, vagy akár futtatás, fegyver is van a dologban.
2017. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kiderult h nem beszamithato a lany es azert neztek meg h nem e befolyasoltam.... Ebbol nem is lesz gond... Viszont a volt bnom is 18 alatt van akirol van par kep.
2017. jún. 4. 10:05
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Megnézni mindent meg tudnak, ebben semmi nem akadályozza meg őket, hiszen ott van az orruk előtt, és nem korlátozza őket senki, de szvsz csak a konkrét üggyel kapcsolatos adatokat használhatják fel bizonyításra, és a látott egyéb anyagok alapján nem vonnak/vonhatnak le a nyomozás alatt lévő ügytől eltérő egyéb ügyre vonatkozó következtetést.


Mint ahogy lehetett hallani többször, hogy a telefon lehallgatások anyagait sem használhatták bizonyításra, ha az nem a konkrét ügy megoldása érdekében került rögzítésre, hanem csak úgy "mellékesen" került a nyomozati hatóság birtokába.

2017. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

"Ha a rendörség ezeket lefoglalta, akkor azért valamit csak tettél, ami törvényellenes"


Neked se sok eszed van...


Végig fogják nézni, de ennyiből nem lehet megállapítani semmit.

Ha akarnak megszopatnak jól, ha meg tényleg tiszta vagy akkor valszeg nem lesz gond.

2017. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 árokpart ***** válasza:
0%
Semmi nem lesz belőle. Azért nézték át a gépedet, mert ugye a lány feljelentett és minden bejelentést ki kell vizsgálniuk. Csak az adott üggyel kapcsolatos információkat használhatnak fel.
2017. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!