Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez gondot jelenthet jelentkezé...

Ez gondot jelenthet jelentkezéskor?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyetem befejezése után a titkosszolgálathoz jelentkezni. Ámde én hülye küldözgettem meztelen lányokról képeket haveroknak. Oda-vissza: én is kaptam, én is küldtem. Természetesen a lányok tudomása nélkül. Nem gondoltam azt hogy ebből baj lehet, de ahogy egyre inkább formálódott hogy mi szeretnék lenni, visszafogtam magam. Magyarul most már nem küldözgetek képeket. Van olyan kép amit még évekkel ezelőtt küldtem ( illetve kaptam ), én voltam 14, az egyik lány pedig 13, ami ugye azt jelenti hogy illegális. Csak persze 4-5-6 éve mit foglalkoztam azzal, hogy legális-e, menő volt a haverokkal megosztani ( oda-vissza ) hogy ki hogy néz ki.

Ez ellenére ha pl. 3-4 év múlva jelentkezek valamelyik titkosszolgálati szervhez, lehet ebből bajom?


2017. jún. 8. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt sztem jelezni fogom nekik hacsak nekem nem kuldesz vmi jo bort. :D
2017. jún. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok port kell neked még nyelned mire az egyetemet is elvégzed :) Ezek lesznek a legkisebb gondjaid.
2017. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!