Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Börtönbüntetés állatgyilkosság...

Börtönbüntetés állatgyilkosságért?

Figyelt kérdés

Nem teljesen értem, hogy mi alapján megy a dolog, tekintettel, hogy autósok állatok százait ölik meg minden évben, tehát gondolom csak más módon végrehajtott gyilkosságért (miért késelnéd meg, ha büntetlenül elgázolhatod?!), meg csak feljelentésre nyomoz a rendőrség.


A kérdés másik része, hogy tényleg ennyire tönkre kéne tenni valaki életét, mert megkéselt egy kutyát? Rengeteg ember van, aki pl. veréssel fenyíti a kuytáját MERT A KUTYA ÁLLAT, tojásnyi aggyal. Aki megkéssel egy kutyát, az komoly segítségre szorul és fizzessen keményen pl. egy kutyamenhelynek, de egyáltalán nem azt jelenti, hogy ugyanazt megtenné egy emberrel, mert sokan (én is) teljesen máshogy tekintünk egy állatra és egy emberre.


A börtön egy életre megbélyegzi az embert, évtizedekkel a kijövetel után is baromi nehéz elhelyezkedni vele, nem beszélve arról amit a börtönben kapsz a társaidtól és az őröktől.



2017. jún. 9. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Kerüljön csak börtönbe az összes ilyen..nem írok embert. Aki egy védtelen állatot, gyereket bánt, az a szememben nem ember.
2017. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Én többet adnék mint a törvényben van. Gerinctelen gyáva ember az aki egy védtelen állatot mer bántani.

Ennyiből kisgyerek gyilkosságot se kéne olyan szinten büntetni mert tojásnyi agya van mert még kicsi. Nálad valami gond van ha ilyeneket írsz "mert sokan (én is) teljesen máshogy tekintünk egy állatra és egy emberre." miért több a te életed ilyen gondolkodással mint egy állattal?

2017. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
*állaté... bocs, most jól felidegesítettél, még hibáztam is..
2017. jún. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Ennyiből kisgyerek gyilkosságot se kéne olyan szinten büntetni mert tojásnyi agya van mert még kicsi. "


lol

2017. jún. 9. 17:55
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
a kutya tojásnyi agya is több, mint amennyivel téged megáldott a jóisten
2017. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igazságtalanok a törvények, sokkal többet kéne kapni az állatbántalmazásért. Én még plusz kötelező pszichológushoz járást is adnék hisz nagyon beteg dolognak tartom ha valaki állatot bántalmaz. A szememben ez egy szinten van egy kisgyerek bántalmazásával.
2017. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem lennék benne biztos, hogy aki kedvtelésből meggyilkol egy gerinces állatot, annak különösebb gondot okozna egy ember meggyilkolása.

Jobb, ha bezárják az illetőt, hidd el.

2017. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

"A börtön egy életre megbélyegzi az embert, évtizedekkel a kijövetel után is baromi nehéz elhelyezkedni vele, nem beszélve arról amit a börtönben kapsz a társaidtól és az őröktől."


Akkor talán nem kell bűnözni, ennyire egyszerű. Mint mindn bűncselekménynél, itt is nagyobb súlya van a szándékosságnak, sőt az előre eltervezésnek. Egy kutya megkéselésének, ha nem önvédelemből történt, semmiféle magyarázata nem lehet, mint hogy a beteges szadista hajlamait éli ki egy védekezésre korlátozottan képes élőlényen. Az ilyen ember nem alkalmas a közösségben való életre.

2017. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Most a légynek csinálsz-e bármi rosszat azzal, hogy kitépkeded a szárnyait, az más dolog, mert a hasdúcidegrendszerével tényleg nem igazán lehet kínzásról beszélni, azonban minden gerinces állat idegrendszere kifejezetten fejlett.


Egyébként támogatlak, a nőknek kisebb az agytérfogatuk, így a családon belüli erőszak már nem is olyan nagy probléma.

2017. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
87%

Áruld már el nekem, miért kell egy másik élőlényt, legyen az akár ember, akár kutya, akár egy veréb, vagy egy méhecske, szükségtelenül és indokolatlanul megölni?

Üljön csak az ilyen, adjunk neki jó sok időt gondolkodni.

2017. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!