Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Orvosi műhiba gyanúja esetén...

Orvosi műhiba gyanúja esetén lehet közvetlenül rendőrségi feljelentést tenni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 04:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én először megkérdeznék egy témában jártas ügyvédet.
2017. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Lehet. De szinte lehetetlen bebizonyítani.45 évesen meghalt a sógorom a kórházban. 2 éve húzódik a per, a kórháznak volt pofája azt is letagadni, hogy ott feküdt náluk 1 hónapig.
2017. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klopusz ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen jellegű.


Esetemben egyértelmű volt a műhiba ténye, a kórház elismerte, peren kívül megegyeztünk. Fizetett a biztosító is és a kórház is.

2017. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, csak a per megnyerése súrolja a lehetetlen határát.
2017. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Kórházakban, szakrendeléseken dolgoznak független betegjogi képviselők. Keress fel egyet, és kérd ki a véleményét. Talán abban is tud segíteni, hogy mennyire érdemes az esélyeid szempontjából perre vinni az ügyet.
2017. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem jo pár évvel ezelött volt egy mühiba perem.Elöször ügyvédhez fordultam ami jo drága volt.Jok voltak a kilátásaim de maga a biro megsugta hogy ha még bizonyitva is van papiron hogy hibáztak pánzt és beismerést ne nagyon várjak,Több mint 1 évig ment a ceremonia ujjabb vizsgálatokbol kiderül hibázott az orvos de hidd el nem éri meg annyi pénzt rákölteni az ügyvédre mert pénzt ugyse kapszamiért hibáztak az orvosok.Én majdnem meghaltam ez miatt még 2 mütétem lett mire helyre jöttem.És még én fizettem egy vagon pénzt.Megéri? Az orvos vagy korház soha nem fogja beismerni ha hibázik még ha bizonyitva is van mint nekem de kimagyarázzák hogy ne keljen fizetni
2017. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!