Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rendőrség miért ilyen...

A Rendőrség miért ilyen elnéző, engedékeny a biciklitolvajokkal szemben?

Figyelt kérdés
Akiket a Tolvajkergetők elkaptak, azoknak pl a töredékét csukták le, a nagyját szabadon engedték, nevetséges indoklásokkal.
2017. jún. 13. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nincs elég börtön és nincs pénz az ellátásra no meg nem akarnak rasssssssssszisssssták lenni, (de nem csak a bicikli kölcsönkérőkkel elnézőek )
2017. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
A tolvajkergetők senkit nem kaptak el.
2017. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert Magyarországon már rég nincs igazság, a törvény csak azokra nehezedik teljes súlyával, akik nem tudnak törvénytelen módon segíteni magukon. Igazságszolgáltatás sincs már jó rég, csak "jogszolgáltatás". A jogrendszer a bűnözőt védi, bármit megúsznak következmények nélkül, az átlagpolgárt meg azért megrántják 10 ezerre, ha nincs rajta láthatósági mellény. A policájok is szarnak egy nagyot az egészbe, akkor is megkapják a fizetésüket, ha semmit nem csinálnak, dehogy fogják ők a bűnözőt kergetni, még a végén romlana a statisztikájuk, mert hát Sintér Sanyika megmondta, hogy 2 hét alatt rend lett ugye...néha komolyan elgondolkozom azon, mi a fenének dolgozok egyáltalán. Még szerencse, hogy a csúnyarossz gyorshajtók, szeméttel tüzelők, meg jogos önvédelmet - "önbíráskodást" elkövetők mind lakat alatt ülnek, már szinte érzem is, hogy egyre nagyobb a közbiztonság.

Az egyik videóban a zsernyáknak volt egy kis freudi elszólása amúgy - "ez nem olyan egyszerű", meg "bűnügyi érdek". Nyíltan ugye mégse jelentheti ki, hogy a bűnözőknek minden meg van engedve...


16:21, akkor a videófelvételek biztosan csak fantáziaszülemények, és csupa hologram-emberke szerepel rajtuk.

2017. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

Mit kap a cigánygyerek karácsonyra? A biciklidet!


És figyeld meg, hogy tényleg!

2017. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert minden erőforrásukkal traffipaxoznak és a forgalmat bírságolják.
2017. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Mondj már kérlek ilyen "nevetséges indoklást"!
2017. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt áruld már el kedves 3as, hogy a bűnözők kergetésével hogyan romlik a statisztika?
2017. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy szaporodik a nyilvántartott bűnesetek száma = a bűnözés emelkedő statisztikát mutat. És hát ez ugye nagyon nem mutatna jól Sintér Sanyika lapján, aki szerint 2 hét alatt rend lett.

A bűnesetek száma az elmúlt 7-8 évben gyakorlatilag megnégyszereződött, főleg ami a vagyon- és életelleni bűncselekményeket illeti, közbiztonság gyakorlatilag már nem létezik, egy idő után evidens, hogy az adófizető polgároknak elegük lesz ebből az anarchiából, és kézbe veszik a dolgokat (Tolvajkergetők, Gárda). Hogy az ügyészég ellenük fellép, a bűnözők ellen nem, az egyértelműen igazolja, hogy a bűnözőket támogatják.

2017. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egy valamit tisztázzunk. Ha értelmesen akarunk beszélgetni, akkor hagyjuk ezt a "Sintér Sanyikázást", ez engem baromira nem érdekel. Ő egy politikus, én nem, és ezt a "két hét" dolgot állandóan fölhozni, minimum unalmas közhely. Úgyhogy ha ezt akarod, akkor szölj, mert nem pazarlom az időmet.


Hogy megnégyszereződött volna a bűncselekmények száma, kötve hiszem. Legalábbis aligha van bárkinek erre vonatkozó értékelhető statisztikája, a hivatalosat meg ugye senki sem hiszi el, főleg ha azt mutatja esetleg, hogy csökkent, mert az biztos, hogy hazugság. Ugyebár?!


Hogy a közbiztonság romokban lenne, szintén nem hiszem, én inkább úgy látom, hogy nagyobb lett a média és a közösségi oldalak ereje, kevésbé maradnak látenciában a bűncselekmények. Na meg van egy kisebb "felfújt lufi" effektus is, de ez csak az én véleményem. Mindenesetre ez se szól másról, mint politikáról. Az egyik szerint javul a közbiztonság, a másik szerint romlik, és mindkettő hoz neked olyan statisztikát, hogy - ahogy mondani szokás - "besza-behu"... :) És ugye nyilván mindenki a saját szájíze szerinti károgást hallja csak meg, a másik meg ugye... hazugság. :)


Ami a Tolvajkergetőket illeti, belenéztem egy random részbe, valóban tapasztalható benne érdekes hozzáállás a rendőrök részéről, de tapasztalatból mondom, nem mindenki ilyen.


Nem tudom, hogy egyébkénr volt-e hivatalosan bármiféle együttműködés a Rendőrség és a Tolvajkergetők között, ha nem, akkor az sajnálatos. De sajnos az a helyzet, hogy ezeknek az alulról szerveződő összefogásoknak nehéz dolguk van, de ez már megint politika.


Más társadalmi-politikai környezetben higyjétek el, a rendőrség is más lenne.

2017. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként, mint írtam, megnéztem egy random részt a Tolvajkergetőkből. Érdekes, szerintem végignézem majd.
2017. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!