Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellenőriztek a rendőrök az...

Ellenőriztek a rendőrök az utcán? Ilyenkor baj van?

Figyelt kérdés

ültem a padon majd odajöttek bordó sapkába voltak kék rendőr ruhába elkérték a személyit bemondtak a számot majd valamilyen szamot visszamondtak és visszaadták majd elmentek

ez mindennapos dolog? miért pont engem? nem tettem semmit.

vagy hyanus helyeken mindenkit ellenőriznek? hogy van ez?



2017. jún. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is ellenőriztek már így, normális. Lehet, hogy valami történt a környéken és kiküldte őket a nagyfőnök, hogy tartsanak szemlét, ellenőrizzék le a gyanús alakokat, akik arra járnak (vagy ülnek :)).
2017. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok robbantós emberke se tett különösebbet robbantás előtt, utána hullottak az emberek.
2017. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nullás !
2017. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha ilyet csinálnak akkor bekerülsz az adatbázisukba a gyanús személyek közé.
2017. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de semmit se tettem akkor miért kerülnék be?
2017. jún. 17. 00:28
 6/8 A kérdező kommentje:

ha gond lett volna tuti mondták volna.

egyszerüen elkérték majd szamot bemondták majd visszamondták asszem vagy nem tom visszaadták annyit mondtak köszönjük és mentek tovább.

mellesleg készenlétisek voltak.

2017. jún. 17. 00:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak igazoltattak. Személyi el, lekérték hogy köröznek-e -> nem -> viszont látásra.
2017. jún. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Megtehetik

2. Valószínűleg random volt, ha nem akkor hasonlíthattál egy körözött személyre.

3. Ha csak ott egyedül ültél, akkor az nekem is gyanús lenne. Lehet már egy ideje figyeltek is hogy érkezik-e hozzád valaki, drogot veszel-e stb...

2017. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!