Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrként lenne időm, lehetős...

Rendőrként lenne időm, lehetőségem versenyszerű sportolásra?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,hogy ez a higatás túl sok időt vesz el és túl sok stresszel jár

2017. jún. 13. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megmondod mi az a higatás akkor könyebb lenne a válasz.

Ha ezt figyelmen kívül hagyom, akkor annyit tudok, hogy a rendőrségnél k..va jó lehetőségek vannak a sportra, sőtt elvárják azt. Ha tehetséges vagy kiváltságokat is kapsz (amiért sok munkatársad fog utálni, de ez mellékes, mert a sportrendezvényen drukkoli fog és büszke lesz rád)

2017. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha produkálsz kézzel fogható eredményt, hidd el lesz időd, mert támogatják a sportot.


[link]


Ő mondjuk azért nem kezdő.

2017. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, bár nem a műszak után. 12 óra után nem hiszem hogy sok kedved lesz hozzá.

De akár munka közben is van rá idő, minden rendőrség rendelkezik saját edzőteremmel és tudtommal mindenhol tartanak valamilyen küzdősport edzést ( persze nem amikor te akarod, hanem amikor mondják. De legalább van rá lehetőség ).

2017. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sok mindentől függ szerintem. Milyen beosztású rendőr lennél pl. Biztos mindenhol sok a munka de azért nem mindegy szerintem. Úgy hallottam, hogy a sport ( főleg a küzdősportok) előnyt jelent a rendőrségnél.

Engem is érdekel a rendőrség is és a sport is, szerintem össze lehet hangolni a kettőt, személyes tapasztalatom nincs, viszont van ismerősöm aki rendôr és rendszerenes sportol, bár (már) nem versenyszerűen.

Remélem tudtam segíteni, ha valami hasonló kérdésed van még lehet tudok segíteni :)

2017. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!