Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Közszolgálati Egyetem...

A Közszolgálati Egyetem milyenek a képzések?

Figyelt kérdés

Szeretném majd az NKE Rendészet Tudományi karán folytatni a tanulmányaimat, de nem sokat tudok róla. Minden érdekel ezzel kapcsolatban, minden válaszra nyitott vagyok és nagyon szívesen fogadnék személyes tapasztalatokat olyanoktól akik oda járnak/jártak, hiszen Ők tudnának igazán segíteni ebben a témában.

Nem tudom találok-e ezen az oldalon olyat aki segíthet, de azért reménykedek. :) ( privátban is jöhet a segítség :) )



2017. jún. 23. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, van az a mondás, hogy mindenki rendőrnek készül, de van, aki továbbtanul.

Nem viccnek, őszinte válasznak szántam arról a határvonalról, hogy hol kezdődik a diploma.

2017. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam már a mondást... De ez most hogy jön ide?
2017. jún. 23. 14:28
 3/10 A kérdező kommentje:

*Egyetemen

Elnézést, figyelmetlen voltam, későn vettem észre a hibát.

2017. jún. 23. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem viccnek, őszinte válasznak szántam arról a határvonalról, hogy hol kezdődik a diploma.

Segítek. Mindig van feljebb. De a mondás szerint csak feljebb van.

2017. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Jólvan viccesgyerek. Tehát nem tudod, hogy milyen képzések vannak (de vicces se vagy)
2017. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
hagyjad, ő kibukott xD most gondolom a gábordénesre jár :D
2017. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irjatok mar le,mert en masik szakiranyrol hallottam ott es arrol annyit tudok, hogymindent tanitottak csak azt nem ami fontos lenne. :D Bar a rendortisztirol is ez remlik, csak nem tudom ki mondta ezt. :)
2017. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg szabad kérdezni, hogy melyik szakirányról írtad amit írtál? :) Csak mert én az RTK-ról is hallottam, hogy vannak olyan fontos dolgok amikre nem fordítanak elég időt. Bár akitől hallottam nem járt oda, ő is csak hallotta. Ezért örülnék ha beszélhetnék valakivel, aki tényleg átlátja a témát.
2017. jún. 26. 18:26
 9/10 A kérdező kommentje:

Én már nem értem, hogy itt ki viccel meg ki nem :/

Jó, gondoltam, hogy nem ez a legszínvonalasabb oldal :D

Azért kérem hogyha valaki tudna segíteni a témában írjon :)

(Ja, és attól, hogy lány vagyok, szemtelen üzenetekkel kíméljetek, mert tapasztaltam már ilyet is)

Azoknak pedig akik segíteni szeretnének előre is köszönöm. :)))

2017. júl. 1. 17:56
 10/10 anonim válasza:
Mint mindenhol , itt is van jó is és rossz is. Vannak felesleges tárgyak abból a szempontból, hogy túl sokat kell foglalkozni vele ahhoz képest, amennyit ér a mi szempontunkból. Meg kell találni az adott lehetőségek közül azt, azokat, amik Téged érdekelnek, és arra ráfeküdni. Illetve a megfelelő embereket, akik segítenek a céljaid elérésében. A hozzáállásodon, a szorgalmadon és az akaratodon múlik, hogy milyen jót tudsz kihozni a (mostmár) 4 évből, majd később a diplomádból.
2017. júl. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!