Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz bekerülni a...

Petyayeti kérdése:

Mennyire nehéz bekerülni a határvadászokhoz? És ott milyen nehezek a vizsgák?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Mivel a politika rovatba tetted fel a kérdésedet, ez sok mindent elbír. Az őszinte vélemény nyilvánítást is.

Őszinte megvetésem azért, mert arra jutottál, hogy menekülteket, hontalanokat, földönfutókat tartsál távol egy tisztességes országtól.

Biztosan megvan rá az okod. Rossz iskolába jártál, kevés tisztességet tanultál, valami ilyesmire gondolok, amikor elképzellek látatlanban.

Tudom, téged ez sem érdekel. Nem baj, ha nem érted, miért mondtam azt, lehetnél tisztességes ember is.

Biztosan válaszol majd neked valaki azon az erkölcsi színvonalon, ahonnan jöttél.

2017. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

"Őszinte megvetésem azért, mert arra jutottál, hogy menekülteket, hontalanokat, földönfutókat tartsál távol eg"


Te miről beszélsz?

2017. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

#1 egyetlen jo lepese Orbannak ez a kerites, meg ez az egesz dolog.


De jo, legyen atjarohaz a te hazad is, nezzuk meg mit csinalsz ha beleszrnak a wc-dbe engedely nelkul, te meg mondjuk meg fizetsz is nekik, mert a szomszed lakasba akar atmenni csak, de a tiednel megall szrni. Ja, es ezt engedely nelkul teszi, nem erdekli h a te hazad. Forditott esetben engedely nelkul mi lenne szted? Sztem ott lonenek tarkon egybol.

2017. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell a fizikai, orvosi, pszichologiai megfeleles es nem lesz baj. Sokan bekerultek mar, Legyel te is hatarvadasz :D
2017. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Vizsgák? Szerintem örülnek ha megy valaki. Nem hiszem, hogy tolongana a sok ügyes, okos jelentkező. Eleve szar munka, mint a bkv ellenőr csak nem turistákat kell rugdosni hanem mezítlábas nincstelen családokat.
2017. jún. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
A kormány részéről az egész kerítés egy humbuk, Pesten mi ez a sok majom? Mintha afrikábab lenne az ember, tegnap is láttam két olyan szinten undorító "nőt" hogy elkapott a hányinger...
2017. jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként attól függ hova kerülsz - ismerős elmondása alapján - milyen a "tanárok", ha normálisak minden lehetőséget meg fognak adni, akkor is ha nagyon nem megy, minden lehetőséget megfognak ragadni hogy segítsenek - ellenben megkövetelnek egy szintet, ha bekerülsz osztályhoz, és netán az megy ki veled utcára aki előtte oktatott és te nem tudod a jogszabályt, akkor az baj, de mással mész ki és vele sem tudod ugyan úgy baj - viszont ha szar helyet fogsz ki és olyan a hozzáállásuk, akkor még nehezebb.

Tanulni kell. Száraz az anyag, de meg lehet tanulni.

2017. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szrod telibe azt a nem sok anyagot amit felev alat leadnak, akkor kis idoraforditassal siman meglesz minden vizsgad. Egy erettseginel biztos nem nehezebb, sot..
2017. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csabx ***** válasza:
Mi van egyeske? Elgurult a gyógyszere?
2017. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1#

Kicsit nonszensz amit írsz. Amúgy ha olyan nagy migráns barát vagy fogadj be néhányat csak egy hétre:)))) tuti megváltozik a véleményed. Nekem volt egy kollégám akinek a sogornője Győrben lakott és kb szőkőévente látott kisebbségit. Vitáztak, a végén addig fajult a dolog, hogy elvitte egy olyan falunak az utcájába ahol csak nem idén lebarnultak laktak. Kiszálni nem mert az autóból, erről ennyit.


A határvadász nem csak migrásokra vadászik hanem ember kábszer és még sok egyéb illegális határátlépőre is.

2017. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!