Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2006-os rendőrterror vélemény?

2006-os rendőrterror vélemény?

Figyelt kérdés
Miért verte agyon a REBISZ azokat az embereket akik nem is tüntettek, csak ott sétáltak? Tiszta dyly

2017. jún. 26. 09:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
A Fidesz nem hozott különösebb ítéletet, pedig az összes haverjukat beültették a bírók székeibe. Ebből az következik, hogy jogosan verték agyon az embereket, a tüntikézők meg bűnözők voltak. Budaházy is kapott 13 évet. Szerintem elég egyértelmű az üzenet, a mostani CEU-s hülyeséggel is: ne tüntessenek az emberek, hanem maradjanak kussban.
2017. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
43%
Kérdés: Miért sétáltak ott? Én érdekes módon Budapesten tartózkodtam, és nem sétáltam a "sűrűjébe" és nem is vertek meg. Biztos bennem a hiba, mert nem kerestem a balhét.
2017. jún. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
51%

"Biztos bennem a hiba, mert nem kerestem a balhét."


Igen te nem kerested, te derék jobbágy vagy, akkor se lázadsz a hatalom ellen ha röhögve a képedbe mondják hogy hazudtunk, loptunk, csaltunk.

Hagyjuk már, 2006-ban teljesen jogosan kelt fel az ország, egy kis gerinc még volt az emberekben, az lett volna a ciki ha senki nem kel fel és csendbe marad Gyurcsány vérlázító kijelentései után.

Most is pont úgy kéne tüntetni a Fidesz ellen mint 2006-ban, csak előtt az impotens ellenzéknek kéne bevenni egy marék viagrát.

2017. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%
Azokban az ominózus történésekben benne volt a Fidesz meg a szélsőjobb aknamunkája.
2017. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%
Gyurcsány volt a vérlázító?, az egyetlen aki őszintén megmondta az igazságot!
2017. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
44%

"Gyurcsány volt a vérlázító?, az egyetlen aki őszintén megmondta az igazságot!"


1. Nem a nyilvánosság előtt mondta el az igazságot, hanem csak a saját bandájának amit valaki kiszivárogtatott.

2. Ha én legyilkolok 10 embert és utána őszintén beismerem akkor nem vagyok bűnös?


Fejezzük már be ezt a korrupt, hazug politikusok mosdatását. Párt állástól függetlenül szerintem mindannyiunk érdeke hogy az összes ilyen eltűnjön a parlamentből. És teljesen mindegy ki mennyit lop, aki tolvaj az tűnjön el a közéletből.

2017. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
46%

Erika hozta formáját. Számára valaki vagy nem keresi a balhét, vagy csürhetag. Vele nincs beszédem, ahhoz a másikra figyelés, elfogulatlanság szükséges.


Kérdező, itt kérdéseket lehet feltenni arról, amit szeretnénk megtudni. Te statisztikát szeretnél e konkrét esemény megítéléséről. Mégpedig perkoncepcióval. Ezért mindössze egy fogalmi zavarra hívnám fel figyelmedet, mégpedig arra, ami pontosan elárulja saját véleményedet. Az "agyonver" ige tartalma, jelentése pontos, félreérthetetlen. Ilyen cselekmény az idézett alkalommal nem történt. Gépkocsik felgyújtása, számos durva rongálás, behatolás cél és értelem nélkül annál inkább.

Egy ilyen témáról lehet, sőt kell beszélni. De ebben a stílusban értelmetlen, mert ahová vezet, az nem kívánatos.

2017. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
42%
perkoncepció=prekoncepció
2017. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
19%

"Erika hozta formáját. Számára valaki vagy nem keresi a balhét, vagy csürhetag. Vele nincs beszédem, ahhoz a másikra figyelés, elfogulatlanság szükséges. "


Értem akkor ebből a logikából kiindulva az 56'-osok is csürhe volt, meg a 48'-asok is, meg Rákóczi kurucai is. Teljesen mindegy mit csinál veled a hatalom csak maradj csendbe és lapíts. Igazi hajlott gerincű kádárista hozzáállás.

2017. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Akik akkor szidták a rendőröket, most magaslatokba emelik őket hogy a határon vannak. Ekkorát fordult a világ 10 év alatt az úgymond "jobboldaliakkal" akik "rendőr-államoztak" akkor.
2017. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!