Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy főhadnagy miért járőri...

Egy főhadnagy miért járőri feladatot lát el az utcán?

Figyelt kérdés
Minap láttam,hogy a 7-dik kerületbe egy hajléktalant igazoltatot 2 rendőr. Mivel jómagam is rendőri pályára készülök megnéztem a két leendő kolléga rangját. Meglepedősémre a törzszászlós intézkedő rendőr melett ott állt egy főhadnagy és adatot vett fel. Azóta ezen gondolkodom,hogy maga a tiszt büntetésbe volt,vagy szimplán ennyire tiszthellyetesi hiány van? Mit gondoltok ti erről??
2017. júl. 2. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiany van ugy gondolom, de sztem a tisztnek is jo neha kimenni a papirozasbol
2017. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan büntetés, szankció, hogy "- Te rossz vótá' és mész terepre." Max a fordítottja, de az se biztos. Amúgy, vagy az amit az első mondott, vagy pedig csak szimplán kiment, mert miért ne, vagy lehet be van osztva.
2017. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szenes43 ***** válasza:

Százados vagy főhadnagy már lehet egy közrendvédelmi alosztály vezető. Hozzá tartoznak a kint lévő járőrök. Lehet hogy ellenőrzésen volt kint vagy terepszemlén. Az egyenruha megkönnyíti a kint tevékenységét.

A BM.-nél nem a rendfokozat számít hanem a beosztás. Százados is szokott kerületi rendőrkapitány beosztásban lenni.

2017. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is ellenorzesre gyanakszom, de lehet a hiany is. Ellenorzesi szolgalat neha jofej es biztosito feladatban segit a jarornek. :)
2017. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges,hogy valami ellenőrzés volt,de meglátosom szerint a főhadnagy olyan mellékszereplő volt az igazoltatásba inkább a tiszthellyetes csinált mindent ő szimplán adatot vett fel. Lehet akármelyik,de inkább a hiányra teszem le a voksomat!
2017. júl. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!