Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi véleményetek az egyre...

Mi véleményetek az egyre sűrűbben előforduló, "kisebbség" által elkövetett modernkori rabszolgatartásról? Hány évet adnátok az elkövetőknek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapot, a tárgyalások megkezdésétől az akasztásig terjedő időszakra.
2010. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát én legalább 15-20évet adnék az ilyen gerincteleneknek.Amúgy meg honnan veszed,hogy csak a "kisebbség által"?Ott van a kezedben egy paksaméta,amin az elmúlt évek rabszolgatartóinak a származása szerepel,vagy mi?Szerinted magyarok nem csinálnak ilyet?
2010. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát, igen dolgozni lusták, ezért kell a rabszolga.
2010. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Részben egyetértek az elsővel, de nem akasztanám fel őket, hanem halálra dolgoztatnám!
2010. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szarvason elég gyakori jelenség, a Polgármester szerint ott csak cigányok követik el. Gondolom ez csak véletlen. Egy pszichológus azt mondta erre, hogy ez pusztán pszichológia, mert a cigányok így vágnak vissza a magyaroknak, hogy fordított legyen a helyzet és kivételesen a magyar ember legyen a cigány rabszolgája. Ezen persze jót röhögtem volna, de valahogy nem volt kedvem.
2010. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a cigányság...


és az ember maradjon nyugodt

2010. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Életfogytig

Tent cityben

2010. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy parcet sem. Lőném főbe őket ha elkövetnek valamit, ha nem.
2010. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hát én legalább 15-20évet adnék az ilyen gerincteleneknek.Amúgy meg honnan veszed,hogy csak a "kisebbség által"?Ott van a kezedben egy paksaméta,amin az elmúlt évek rabszolgatartóinak a származása szerepel,vagy mi?Szerinted magyarok nem csinálnak ilyet?"


Én személy szerint magyarban még nem találkoztam ilyennel. Bár az már hasonló kategória mikor pl nem jelentenek be és végül fizetést sem kapsz, de onnan legalább elszökhetsz. A cigánytól nem.

2010. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szarvason elég gyakori jelenség, a Polgármester szerint ott csak cigányok követik el. Gondolom ez csak véletlen. Egy pszichológus azt mondta erre, hogy ez pusztán pszichológia, mert a cigányok így vágnak vissza a magyaroknak, hogy fordított legyen a helyzet és kivételesen a magyar ember legyen a cigány rabszolgája. Ezen persze jót röhögtem volna, de valahogy nem volt kedvem."


Igen elég gyakori, úgy saccolom a cigány családok kb 30-40% -a tart rabszolgát és ez már úgymond státusszimbólum lett köztük, mint azelőtt az autó.

2010. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!