Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kéne tenni az alábbi...

Mit kéne tenni az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy személy intim képeket szerzett az egyik ismerősömről, és elküldte nekem a képeket róla, és azzal fenyegeti a lányt, hogy a képeket közzé teszi a neten, és tönkre teszi az életét.
2017. júl. 3. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Az érdekes része az, hogy azokat a képeket hogyan szerezte... Rendőrség tud segíteni, bár elég ciki ilyen miatt besétálni, főleg ha a saját gondatlansága is közrejátszik. Valamiért pl rólam nem tudna intim kép sehova kikerülni, mivel soha nem küldözgettem senkinek, és nem is engedtem ilyet készíteni magamról...
2017. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az illető nem terád haragszik, minél előbb beszéld le róla, hogy ne csináljon hülyeséget.


Az innen érkező válaszok talán segítségedre lehetnek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__8713..

2017. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz tenni. A lány tudja beperelni képmással való visszaélés miatt és kártérítést követelhet.
2017. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!