Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakgimnázium...

Rendészeti szakgimnázium készülök viszont ha nincs semmilyen kiemelkedő eredményem a múltból akkor van esélyem?

Figyelt kérdés
A jelentkezési egységcsomagot nézve rengeted diák olimpiát,fizikai felmérést említ,illetve Belügyi rendészeti érettségi vizsgát mely többlet pontot jelent. Én ilyennekel nem rendelkezem. Nos kérdésem az lenne,hogy van e esélyem a bejutásra ezek hiányába? Igen elhivatott vagyok én tényleg komolyan szeretnék rendőr lenni. Válaszokat köszönöm.
2017. júl. 5. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Rendőrnek készülsz, nem szívsebésznek a Semmelweisen. Kár izgulnod.
2017. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog,ha jól felkészült a fizikaira nem kell olimpikonnak lenni hogy bekerülj,én ismerek egy zsarut aki ápoló volt mielőtt rendőr lett,lehetőség mindenki előtt nyitva :)
2017. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm a válaszaitokat
2017. júl. 5. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!