Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki elvégzi a NKE - RTK...

Aki elvégzi a NKE - RTK bűnügyi nyomozói szakát és hadnagy, vagy főhadnagy lesz, az hogy kezdi a munkáját?

Figyelt kérdés
Komolyan először még neki is kell járőröznie?

2017. júl. 8. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs már főhadnagyi kinevezés. Törvény mondja ki, hogy tiszti beosztást kell biztosítani számára, szóval a válasz nem. De mi is a probléma a járőrözéssel ?
2017. júl. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy aki elvégzi az egyetemet az hadnagy lesz, vagy ha kitünő akkor főhadnagy. Attól még tiszt. Nem értem amit írsz...


Nincs probléma a járőrözéssel, de én úgy gondoltam, hogy egy nyomozó az nyomoz. Mind elméletben, mind terepen. Tehát nyílván sok papír munkát végez ami nem baj. De ha járőröznie is kell akkor az gondolom mindenképpen hátráltatja az éppen kapott ügyében.

2017. júl. 8. 07:51
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem hiszem hogy olyan sok nyomozni valójuk lenne, mint a filmeken, de lehet.
2017. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ah de jó amikor jobban tudja az akinek fingja nincsen róla. Ki tanul ott kettőnk közül? Mert szerintem én.
2017. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem.
2017. júl. 8. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Jólvan. Ne is gyere ide, nem szeretjük az ilyen reménytelen eseteket. Fél évnél tovább nem is húzza tovább itt az ilyen.
2017. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam: nem hiszem, hogy Te oda járnál... És különben sem említettem, hogy oda szeretnék menni. Jelenleg egy sokkal nehezebb egyetemre járok, s ezt nem lenézően mondom. Semmi baj azzal, ha valaki egy viszonylag könnyebb egyetemet választ, csak ne csináljon úgy mintha ez nem így lenne... Úgy teljesen ugyanannyira becsülendő és tisztelendő a döntése mint pl. egy áokra járónak.

Valamint Te kaptad fel előszőr a vizet és váltottál érthetetlen módon bunkóba.

2017. júl. 8. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Így én meg azt nem hiszem el, hogy neked bármilyen felsőoktatási intézménnyel állnál hallgatói jogviszonyban, mert alapvető szövegértési képességeid nincsenek és az álszent bicskanyitogató stílusod csak hab a tortán :)

Feltettél egy kérdést, válaszoltam tisztán, érthetően. Itt én meg is adtam a felvilágosítást, pont.

2017. júl. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*te
2017. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!