Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek jelentsem a...

Szerintetek jelentsem a rebdorsegnek mostmar?

Figyelt kérdés

Ragalmaz, es a becsuletemet sertette, egy olyan ember akivel hoszabb kommunikaciot folytattunk interneten. Kb'3 évet. Soha nem volt kepe, soha nem akar talalkozni, en mivel netrol ismertem meg megakartam volna gyozodni arrol hogy nem egy unatkozo proli oregember,vagy akarki. De nem sikerult ,mostmar 4 ev telt le. O csaj allitolag en meg srac vagyok es 3evvel idosebb nalam.

Kuldtem naivan21evesen neki postan penzt,allitasa szerint azert mert nem volt neki amit nem kaptam vissza.

3ev utan sem volt hajlando talalkozni, erre letiltom őt,aztan sz o ismeroseinek, az en ismeroseimt halmoz el hogy vigyazzanak ram, mert full elmebeteg vagyok, es zaklato, . Es mar rendorsegi ugy is lett belole, voltam kihallgatason, de megszuntettek a nyomozast.

Mit lehet ilyen esetbem tenni, eleg szemvedest mar megeltem eletemben de ilyet meg eletemben nem. Egy arctalan feltehetoleg csaj, aki olyat dolgokat hiresztel rolam, ami nem igaz idegeneknek a szemelyemet arulja el. Legkozelebb soha nem kep nelkuli netes emberekkel ismetkedni, de ezt hogy lehet? Jelentsem a rendorsegen? Honapok ota nyugtalanit, csak attol felek en jovok ki rosszul, feljentem aztan o meg elhireszteli a haverjainak, aztan egyutt bemennek es a rendorseg azoknak hisz akik magyobb szamban vannak.

Tehat nincs otletem semmi:('.es ha igy halad a dolog, ongyilkossagba fog majszolni, kerlek aki tud segitsen.


2017. júl. 12. 06:43
 1/2 anonim válasza:
Az öngyilkosság abszolút tabu, eszedbe se jusson. Az ilyen emberek célja hogy a lehető legjobban felforgassák az életed és anyagilag is jól jöjjenek ki belőle, véleményem szerint nyugodtan csinálhatsz belőle rendőrségi ügyet mivel az igazság a te oldaladon van, de amennyiben ez neked túl stresszes lenne, akkor csak szakíts meg vele minden kapcsolatot. (ha mégis a rendőrség mellett döntesz +1 tipp: mindíg követelj kézzel fogható bizonyítékokat és reális érveket, ha az illető nem tud 10 másodpercen belül valami használhatóval előállni akkor megásta a saját sírját)
2017. júl. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom.most mar biztos hogy feljentem.
2017. júl. 27. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!