Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanús alak, lehet hogy migráns?

Gyanús alak, lehet hogy migráns?

Figyelt kérdés

Másfél hónappal ezelott tűnt fel egy hajléktalan kinézetű 40es pasas többnaponta elhalad a töltésen, a házam előtt. Sötétbarna bőrű, nem roma. Országhatáron lakom HU-SK mellett. Gondoltam biztos valakinél napszámos, dolgos ember lehet. Tévedtem..


Az utóbbi napokban lettem rá figyelmes hogy bizony ő nem dolgozni jár hanem a szomszédos faluba átjár kaját keresni, gondolom. Tegnap tudtam meg hogy tőlünk 600m-re levő étterem szemeteszsákjait lehordja a Dunapartra és szétdobálja- kaja után keresve. Az egész part a mocsokban úszik..


Ma elsétáltam a töltésen azon részén ahol feltehetőleg alszik, szörnyű bűz áradt és észrevettem hogy a fák alatti bokrokban bújkált és figyelt minket.


Ilyenkor mi a tehendő? Ez nem normális.. Rendőröket hívjam? Vagy szólítsam le ha legközelebb a ház előtt sétál hogy mégis milyen nyelven szólna vissza?



2017. júl. 13. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Miért foglalkozol vele?

Bement a telkedre?

Láttad jelét,hogy megpróbál bemenni?

Ha igen,akkor nyilván tegyél névtelen bejelentést,hogy gyanús ember mászkál a házadnál stb,

Ha nem,akkor meg hagyd békén.

2017. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Azért ha szemetet csinál az nem korrekt, kérd meg hogy az előttem szóló válaszoló kertjébe vagy otthonába szemetelejen
2017. júl. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy piréz lehet.
2017. júl. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármikor tehetsz névtelenül bejelentést, mi a baj ezzel?
2017. júl. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
77%
Igazából hogy jön az egészhez hogy migráns e és mit számít? Ha migráns akkor hajjaj ha sima csöves akkor nem hajjaj?
2017. júl. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Molyember ***** válasza:
81%
Mindenképp értesítsd a rendőrséget és a hadsereget. Ez nem játék, a migránsok szűznemzéssel szaporodnak, egy is elég hozzá, hogy hetek alatt ellepjék a várost. A szemétben nem csak kaját keres, vélhetően fészket rak, amibe belepetézhet, a maradékból meg mecsetet épít, ahova mindenkinek kötelező lesz járnia. Nem láttál a környéken Soros Györgyöt? Jó látni, hogy valaki komolyan veszi a Kormány üzenetét, és nem tartja alaptalan félelemkeltésnek, propagandának. Ne közelítsd meg, mert robbanhat, vagy burkát kényszerít a családod nőtagjaira.
2017. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
77%
#6-ost annyival egészíteném ki, hogy hallgatózz is, kérdező. Ha nem is látod Sorost, a nevetését lehet hogy meghallod. Na de akkor keresd meg, mert ugyen nem hagyhatjuk, hogy Soros nevessen a végén!
2017. júl. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Sziporkázó szellemi színvonal néhány válaszolónál...

Mindegy, hogy migráns, vagy csöves, ha tele szemeteli a partot, rendőrt kell hívni. Ha más szankciót nem is alkalmaznak vele szemben, legalább a mocskát szedessék vele össze!

2017. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%

Azért látszik, hogy egyeseknek már az agyára ment a sorosozás, migránsozás :)

Ilyen ez az orbánfóbia :D

2017. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!