Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentést tettem a rendőrsé...

Feljelentést tettem a rendőrségen, az ügy tulajdonképpen megoldódott. Miért van szükség kihallgatásokra, szembesítésre?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören annyiról van szó, hogy megloptak, én feljelentés tettem. Ezt követően mint sértett tanú vallomást tettem, amiről készült is jegyzőkönyv. A rendőrök azonosították a feltételezett elkövetőt, kihallgatták mint gyanusítottat. Állítólag be is ismerte a bűncselekményt, a házkutatás során pedig megtalálták nála az ellopott telefonomat, amit én vissza is kaptam. Úgy gondoltam, hogy ezzel vége, de az összes embert, akinek bármi köze is lehet ehhez az egészhez beidéztek (még olyat is, aki egyébként ott sem volt...), valamint engem is behívtak szembesítésre... Természetesen bemegyek meg nincsen vele problémám, csak egyszerűen nem értem, hogy erre miért van szükség...
2017. júl. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, hogy a BV zehesse a dolgát :)
2017. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen igen,megoldódott a dolog... az ellopta a telefont majd vissza vették tőle aztán ennyi,mehet isten hírével és ezek után tuti fix nem csinál többet ilyet... nah ugye ezt te se gondoltad komolyan?

Amúgy majd még a bíróságra is be leszel idézve amikor oda jut az ügy

2017. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó persze, nyilván gondoltam, hogy nem egy ejnye-bejnye lesz majd a vége...csak azt nem értem, hogy a nyomozáskor egyedül én és ő lettünk behívva, most pedig olyanokat is berángatnak, akiknek szinte semmi közük nincsen hozzá. Én most is csak ugyanazt tudom elmondani, amit egyszer már elmondtam...
2017. júl. 13. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:

biztos, hogy azok a "mások" a te ügyedhez kapcsolódnak, és nem olyan sértettek, akiket szintén meglopott?


én is jártam már hasonló helyzetben, mondjuk az én telefonom nem lett meg...cserébe én is mehettem később a bíróságra is. 15-16 évesen volt egy több napos tárgyalásuk, mert legalább 70-80 eljárás folyt ellenük...:D mikor megkaptam az egészről a 20 oldalas jegyzőkönyvet....hát szép volt :D

2017. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!