Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr a kocsijában lévő...

A rendőr a kocsijában lévő számítógépen látja azt hogy nekem van-e jogsim ha mutatok személyit vagy útlevelet?

Figyelt kérdés
Ukrajnából mennék Szombathelyig de nincs meg a jogosítványom. De amúgy van persze. Szóval ha nem kerül elő végigmegyek Magyarországon nélküle. Látja a rendőr az adataim alapján hogy nekem van. Köszi a válaszokat.
2017. júl. 13. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hát persze, azt is látja, hogy becsúszott a fotel és a fal közé - de azért megbüntet
2017. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit látnak a rendőrségi gépen, de rendőrtől függ az egész, akár 30 ezer forintos bírságot is kaphatsz.
2017. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dzseri ***** válasza:
90%
ha nincs nálad a jogosítványod akkor nem vezethetsz
2017. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha nincs nálad a jogosítványod akkor nem vezethetsz"


Ez már így ebben a formában nem igaz. Legfeljebb megbírságolják, de akkor is tovább engedik.

Ha nem vezethetne le kerékbulincselnék, előállítását vagy akár le is foglalták az autót ha erőszakkal tovább akar menni.

Ez esetben pedig simán engedik.

2017. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!