Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az milyen fajta rendőr, aki...

Az milyen fajta rendőr, aki pl. focimeccsen a huligánokkal verekszik? Hogy tudok olyan lenni?

Figyelt kérdés
Ha jelentkezek az RTK-ra,ott melyik szakra?Gondolom nem a közlekedésrendész vagy a közrendőr megy ilyen helyekre,vagy tüntetésekre verekedni

2017. júl. 18. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Rohamrendőr. Valószínűleg ez a legalja.
2017. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De olyan képzést nem látok,hogy rohamrendőr.Azt már tudom,hogy a Készenléti Rendőrdéghez kell menni.De oda hogy lehet?Tudom,van ez a határvadász képzés,de én mindenképpen fősulira akarok menni és lehetőleg tiszt szeretnék lenni
2017. júl. 18. 15:09
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha a csőcseléket akarod nevelni, felesleges diplomát szerezned. Ha diplomás leszel, nem fognak rohamrendőrnek rakni. Döntsd el, mit akarsz, aztán érdeklődj a sulban!
2017. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az a securitis. Elmész biztonsági őrnek és jelentkezel a fociklubnál állásra.
2017. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Ha a csőcseléket akarod nevelni, felesleges diplomát szerezned. Ha diplomás leszel, nem fognak rohamrendőrnek rakni. Döntsd el, mit akarsz, aztán érdeklődj a sulban!"


Legyél tanár. Az az igazi állatidomár ! :XD

2017. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az a Készenléti Rendőrség állománya.

Sima közterületi rendőr.

Közrendvédelmi szakra kell menni.

2017. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Focidrukkerként el kell hogy keserítselek. Alig jár már valaki meccsekre Magyarországon, és azok jó része is középkorú vagy nyugdíjas.
2017. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most nem kifejezetten focistákkal akarok verekedni,ez csak egy példa volt.Tehát nem aki járőr meg traffipaxos,hanem aki ilyen helyeken van.A biztonsági őr nem ugyan az.Amúgy elég szégyenlős vagyok,ezért jó lenne símaszkban lenni,mint a rohamrendőrök vagy a kommandósok.De emiatt szerintem nem fognak átereszteni a pszichológiain.
2017. júl. 18. 17:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Focidrukkerként el kell hogy keserítselek. Alig jár már valaki meccsekre Magyarországon, és azok jó része is középkorú vagy nyugdíjas"


A kérdező csak verekedni akar legálisan, ha nem esett volna le...

2017. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha a legális verekedés a cél miért nem mész el valami edzésre? Box,mma, kravmaga(nem biztos, hogy ez a neve ) stb

Aztán az mellet mehetsz egyetemre stb

2017. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!