Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Így feltudom jelenteni zaklatá...

Így feltudom jelenteni zaklatásért?

Figyelt kérdés
Az exemmel 2 hónapja szakítottam és azóta is napi szinten irogat smsben vagy facebookon. Hiába tiltom új oldalt csinál. Mindegy, hogy nem irok neki vissza semmit vagy azt irom, hogy hagyj békén tovább folytatja. Egyszer olyat ir, hogy szeret meg kiakar békülni, egyszer meg azt irja mennyire utál meg trágár szavakat ir rám. Többször volt, hogy elment mellettem kocsival és rám dudál, bemutat. 1 hete találkoztam egy fiúval és pont arra jött kocsival aztán még 4x elment mellettünk mikor sétáltunk, utoljára telefon is volt a kezében, szerintem fényképezett. Már nagyon kezd elegem lenni az egészből, úgy tűnik 2 hónap után sem akarja abbahagyni.

2017. júl. 19. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fel
2017. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sulek Péter ***** válasza:
Szerintem is fel és kitartást
2017. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, feljelentheted zaklatásért, mert ez már annak minősül.
2017. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!