Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrnek tényleg abba a...

A rendőrnek tényleg abba a városba kell költöznie, ahova azt éppen mondják neki?

Figyelt kérdés
Érdekel a rendőri pálya, de szeretnék a szülővárosom környékén maradni, nem pl. az ország másik végébe költözni. Valaki, aki benne van a témában, tudna segíteni, hogy ez tényleg így van-e, vagy megválaszthatjuk melyik városban dolgozzunk?

2017. júl. 22. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy. Kijelöli a helyet, ahol szolgálni akar és oda építenek neki egy kapitányságot.
2017. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nyugodtan pályázhatnál az idei év legostobább kérdése címre.
2017. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Én már húsz éve a pályán vagyok, három éve építettek nekem egy komplett várost Rattanposhadvány névvel. Nem lakunk benne sokan de mindenki ismer mindenkit és hát én vagyok benne a seriff.
2017. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látom ma már inkább divat a bunkóság, mint a kérdés értelmezése, de akkor szájbarágósabban: Ha tegyük fel (csak tegyül fel) szegedi vagyok, akkor Szegeden fogok szolgálni, vagy elküldhetnek, hogy költözzek Győrbe?
2017. júl. 22. 12:27
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen Győrben szolgálnál ha alkalmas lennél, de téged ez a veszély nem fenyeget mert egy nyámnyila páva vagy.
2017. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

A rendőr pálya ilyen, oda kell menni ahová a felettes küld, de azért az évek alatt ha feljebb lépsz akkor kérheted, hogy oda helyezzenek ahova szeretnéd és ha lesz üresedés akkor mehetsz.

30%-os ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább maradj csendben!

2017. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zápor 3.0 ***** válasza:
88%

Bár tény, hogy furcsán fogalmaztál, de aki akarja megérti. És még akár válaszol is rá, bár utóbbival sajnos vannak gondok. :)


Szóval, költözni nem kell abba a városba, de azt megmondják, hogy hova fogsz felszerelni. Hogy aztán a lakhatásod hogy oldod meg, a te dolgod. Max. kérhetsz szolgálati lakást. De van olyan, aki akár 50-60-70 km-ről már be, vagy akár távolabbról, de ez max. a 24/72-es szolgálati rendbe fér bele.


Tiszt esetében talán kicsit jobb a helyzet. Legalábbis amikor én végeztem, azért a megyét még meg lehetett választani, talán még a várost is. Bár Budapesten a kerületet már ők jelölték ki.

2017. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%
64es a lehető legnormálisabban válaszoltam az anyámasszony rendőrének.
2017. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a készenléti rendőrséghez mész,dobálnak össze-vissza az országban.
2017. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, igen. Rendőr, katona, vagy pap nem ura magának. Oda megy, ahova mondják.
2017. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!