Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szegeden a Klinikák és az...

Szegeden a Klinikák és az Aradi vértanúk tere körüli erőszakos, csaló kéregetőkkel terveznek valamit tenni?

Figyelt kérdés

Egy alacsonyabb, 170 cm körüli vastag szemöldökű, fekete hajú, kreolbőrű és egy kopaszodó, szikár, kicsit magasabb, kifejezetten hullámos és konkáv orrú férfi.


A szövegük ehhez hasonló.: "Békés megyeiek vagyunk, a Klinikára jöttünk a rokonunkhoz, de pont 200 Ft hiányzik a parkoláshoz." - Szegeden nemrég szerelték fel a pénzbedobós/kártyás parkoló jegyautomatákat. -


Kb. 15 perc alatt, amíg figyeltem a kéregetőket, nagyjából 1000 - 1600 Ft-ot gyűjthettek össze.

Szerintem a Púpos és bandája néven közismert utcai bűnözőkhöz tartoznak, több mint egy évtizede ismerős arcok. Utcai balhék, erőszakos koldulás, csalás, nők elleni erőszak, csak amit magam láttam eddig tőlük.


A Rendőrség tesz valamit ellenük?

Kihívom rájuk a rendőrt, megismernek, legközelebb megvernek, valamit a testületnek kellene lépnie, vagy a városvezetésnek.



2017. júl. 27. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor odajött egy hozzám is, most jött ki a kórházból, és nagyon éhes. Mondtam neki, hogy a kórházban adnak kaját, meg kellett volna enni. Erre nem tudott reagálni, elment.


Ha pénzt kér, akkor nincs nálad, és kész, vagy menj el mellette, mintha ott sem lenne.

2017. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
5 éve még makóra kértek jegyet, hogy hazamenjenek. Névtelen bejelentést pedig mindig tehetsz.
2017. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!