Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Halk zene is csendháborításnak...

Halk zene is csendháborításnak számít? Legközelebb rendőrt hívok.

Figyelt kérdés

Szóval van egy német szomszéd, aki folyton zaklat. Évek óta hallgatok zenét a ház végébe hátsó szobába szoktam hallgatni. A melettünk lévő szomszédot se zavarom, soha senki nem jött még át. A melettünk lévő szomszéddal szembe van egy német aki nyaralni jön át. De ha felveszem teljes hangerőre direkt ki is mentem a ház elé mennyire hallatszik és nagyon halkan hallatszót hogy megy a zene.


Ma is egy 10 perce hallgatok zenét jön a szomszéd isten áldjon meg miért kell így hallgatni visszhangzik a házam. Ja és bejön a kerítésen csak úgy, mind ha otthon lenne. Meg ilyen megalázó szövegekkel illet kapcsold ki fizetek is neked csak kapcsold ki. Megmondtam neki, hogy ez volt a utolsó hogy bejött. Ha mégegyszer bejön rendőrt hívok és én fogom feljelenteni zaklatásért és bírtokháborításért. Egyik rendőrnek múltkor szóltam, és ö mondta röhejes hogy ez a pici épp hogy halható hang valakit zavarjon. Ők viszont kötelesek kijönni. Mit kezdjek az ilyen szomszéddal, csak néha 1 hétre jönnek le. Azt se tudtam itthon van, amúgy nem hallgattam volna zenét se.


2017. júl. 28. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Minden csendháborításnak számít ami másokat indokolatlanul zavar. Tehát a szabálysértést akkor követed el, ha valaki rendőrt hív.
2017. júl. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A többi szomszéd füvet nyír, hajnalba a traktor bögeti. Én is hívhatnák mindegyikre rendőrt még se hívtam egyszer se még. És nem egy kategória hangerőbe a 2, az enyém egy épp halható zene a másik meg több mint 100 decibel erőteljes hang az ablakom előtt. Hülyeség hogy nincs különbség, ennyi erővel feljelentek majd én is mindenkit.
2017. júl. 29. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy a fűnyírás az rendeltetésszerű használat, azért nem lehet feljelenteni senkit, a fúrás-faragásért szintén, a kutya vagy a gyerek vonyításáért szintén, de ha összeülsz sörözni a haverokkal vagy hallgatsz egy kis zenét, rögtön a nyakadon van valaki. Vegyél te is fűnyírót inkább, aztán arra ugráljon a szomszéd :D
2017. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!